Yerçekimli Karanfil - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Jul 20, 2019
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 28

Introduction

Yapı Kredi Yayınları toplu şiirlerini yayımladığı şairlerin kitaplarının tekil baskılarını yapmaya devam ediyor. "Ben Ruhi Bey Nasılım"ın ardından Edip Cansever'in 1958 Yeditepe Şiir...

read more

Details of Yerçekimli Karanfil

Original Title
Yerçekimli Karanfil
First Published
1957 year
Edition Format
Paperback
Number of Pages
72 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Yapı Kredi Yayınları toplu şiirlerini yayımladığı şairlerin kitaplarının tekil baskılarını yapmaya devam ediyor. "Ben Ruhi Bey Nasılım"ın ardından Edip Cansever'in 1958 Yeditepe Şiir Armağanı'na layık görülen kitabı "Yerçekimli Karanfil" 1957 yılında yapılan ilk baskısındaki Orhan Peker'e ait özgün kapak tasarımıyla okurla yeniden buluşuyor. Sen o karanfile eğilimlisin, alıp Yapı Kredi Yayınları toplu şiirlerini yayımladığı şairlerin kitaplarının tekil baskılarını yapmaya devam ediyor.

"Ben Ruhi Bey Nasılım"ın ardından Edip Cansever'in 1958 Yeditepe Şiir Armağanı'na layık görülen kitabı "Yerçekimli Karanfil" 1957 yılında yapılan ilk baskısındaki Orhan Peker'e ait özgün kapak tasarımıyla okurla yeniden buluşuyor. Sen o karanfile eğilimlisin, alıp sana veriyorum işte Sen de bir başkasına veriyorsun daha güzel O başkası yok mu? bir yanındakine veriyor Derken karanfil elden ele.. Görüyorsun ya bir sevdayı büyütüyoruz seninle Sana değiniyorum, sana ısınıyorum, bu o değil Bak nasıl, beyaza keser gibisine yedi renk Birleşiyoruz sessizce.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
ekimli_karanfil.pdf
ekimli_karanfil.epub
ekimli_karanfil_all.zip