Yaklaşan Dip - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Mar 06, 2021
  • Published: 08.02.2019
  • Views: 94
    • Tags:

Introduction

"Işık tümden kaybolur ve gövdem yosunların arasına karışırken orada başka bir şey fark ediyorum. En başından beri orada olduklarını biliyordun duygusu eşlik ediyor bu gördüğüme. Sağa sola...

read more

Details of Yaklaşan Dip

Original Title
Yaklaşan Dip
Edition Format
Paperback
Number of Pages
112 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Yaklaşan Dip

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

"Işık tümden kaybolur ve gövdem yosunların arasına karışırken orada başka bir şey fark ediyorum. En başından beri orada olduklarını biliyordun duygusu eşlik ediyor bu gördüğüme. Sağa sola dalgalanıp duran yeşil uzantıların arasından bana bakıyorlar.

Ne dehşet ne de merak hissettiğim... Bildiğini hatırlamanın, ya da belki dipte olmanın, serinliği çöküyor üstüme". Psikolojik "Işık tümden kaybolur ve gövdem yosunların arasına karışırken orada başka bir şey fark ediyorum.

En başından beri orada olduklarını biliyordun duygusu eşlik ediyor bu gördüğüme. Sağa sola dalgalanıp duran yeşil uzantıların arasından bana bakıyorlar. Ne dehşet ne de merak hissettiğim...

Bildiğini hatırlamanın, ya da belki dipte olmanın, serinliği çöküyor üstüme". Psikolojik gerilim ve korku edebiyatının Türkiye'deki sayılı yazarlarından biri olan Onat Bahadır, içinde yaşadıkları zamana ve mekâna yabancılaşmış insanların öykülerini anlatıyor Yaklaşan Dip'te. Bu dünyanın sakinleri, yalnız kalmanın ve kalabalığa karışmanın, canlı ve ölü olmanın, intikamın ve kabullenmenin ikilemleriyle dolu kahramanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Kimi göğe varıyor bu kahramanların, kimi dibe… Derinlerde yatan dehşetle hesaplaşmak için yapılabilecek tek şey var: Dalmak, daha da derine dalmak... (Tanıtım Bülteninden)


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
yakla.pdf
yakla.epub
yakla_all.zip