Urodzeni, by przegrać - PDF free download eBook

  • Verified: Tue, Nov 12, 2019
  • Published: 04.01.2019
  • Views: 64

Introduction

Mieli się już nigdy nie spotkać. Los jednak chciał inaczej... Diana - ukrywa tajemnicę, która nie pozwala jej żyć normalnie.Pięć lat temu przez jej nieuwagę wydarzyła się tragedia. Odtrącona przez...

read more

Details of Urodzeni, by przegrać

Original Title
Urodzeni, by przegrać
Edition Format
Paperback
Number of Pages
300 pages
Book Language
Polish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Mieli się już nigdy nie spotkać. Los jednak chciał inaczej... Diana - ukrywa tajemnicę, która nie pozwala jej żyć normalnie.

Pięć lat temu przez jej nieuwagę wydarzyła się tragedia. Odtrącona przez rodziców wyjechała na studia do innego miasta, nie potrafi jednak zapomnieć o przeszłości. Kiedyś najbardziej pragnęła przebaczenia.

Teraz nie pragnie już niczego. Karol – z wyglą Mieli się już nigdy nie spotkać. Los jednak chciał inaczej...

Diana - ukrywa tajemnicę, która nie pozwala jej żyć normalnie. Pięć lat temu przez jej nieuwagę wydarzyła się tragedia. Odtrącona przez rodziców wyjechała na studia do innego miasta, nie potrafi jednak zapomnieć o przeszłości.

Kiedyś najbardziej pragnęła przebaczenia. Teraz nie pragnie już niczego. Karol – z wyglądu niegrzeczny chłopiec, wychowany „na złej ulicy", student ekonomii i bokser.

Kiedyś, w innym życiu, Diana i Karol spotykali się. Nie traktowali tego poważnie, ale to, co ich rozdzieliło, było śmiertelnie poważne. Pięć lat później wpadają na siebie na studenckiej imprezie.

Przypadek? Żadne z nich nie wierzy w przypadki. Szybko okazuje się, że stają się dla siebie bardzo ważni.

Czy razem uda im się zbudować wspólną przyszłość? Bez względu na wszystko... Niezwykła opowieść o młodych ludziach, którzy zdążyli już poznań gorzki i słodki smak życia oraz o ich walce o szczęście.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
urodzeni_przegra.pdf
urodzeni_przegra.epub
urodzeni_przegra_all.zip