Sułtanka Kösem. Księga 1. W haremie (Sułtanka Kösem, #1) - PDF free download eBook

  • Verified: Mon, Oct 21, 2019
  • Published: 08.02.2019
  • Views: 37
    • Tags:

Introduction

Książka, na podstawie której powstał serialowy przebój Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem. Wspaniałe stulecie – epicka opowieść o czasach Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Hürrem, podbiła...

read more

Details of Sułtanka Kösem. Księga 1. W haremie (Sułtanka Kösem, #1)

Original Title
Sułtanka Kösem. Księga 1. W haremie (Sułtanka Kösem, #1)
ISBN13
9788380321076
First Published
2012 year
Edition Format
Paperback
Number of Pages
488 pages
Book Language
Polish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Książka, na podstawie której powstał serialowy przebój Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem. Wspaniałe stulecie – epicka opowieść o czasach Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Hürrem, podbiła serca widzów na całym świecie – w Polsce turecka produkcja zgromadziła przed telewizorami ponad 2,5 miliona osób. Sułtanka Kösem to książka, na podstawie której powstała kontynuacja Książka, na podstawie której powstał serialowy przebój Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem.

Wspaniałe stulecie – epicka opowieść o czasach Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Hürrem, podbiła serca widzów na całym świecie – w Polsce turecka produkcja zgromadziła przed telewizorami ponad 2,5 miliona osób. Sułtanka Kösem to książka, na podstawie której powstała kontynuacja tego największego telewizyjnego hitu ostatnich lat. Anastazja, Mahpeyker – Najdroższy Księżyc, Czarna Królowa, wreszcie sułtanka Kösem – to imiona zjawiskowo pięknej Greczynki o buntowniczej duszy porwanej z rodzinnego domu.

Gdy po wielu perypetiach jako piętnastolatka trafiła jako prezent do haremu sułtana Ahmeda I, praprawnuka Sulejmana Wspaniałego, miała być jedną z jego wielu nałożnic. Została jednak najbardziej wpływową kobietą w historii imperium otomańskiego, wybitną władczynią, żoną, matką i babką kolejnych władców Turcji. Żeby utrzymać się przy władzy i zachować życie, niewinna Anastazja musiała nauczyć się rozgrywać pałacowe intrygi, zdobywać przewagę nad innymi kobietami i wpływać na decyzje mężczyzn.

Żyła dzięki uczuciu jakim darzył ją sułtan i każdego dnia mogła przez niego zginąć. Już jako Kösem – Czarna Królowa sama często uciekała się do środków ostatecznych. Sułtanka Kösem to pulsująca erotyzmem, pasjonująca opowieść o wspaniałych czasach i silnych kobietach, które musiały walczyć o swoją godność i miejsce w hierarchii.

Demet Altınyeleklioğlu tchnęła nowe życie w historyczne postaci, przybliżając całemu światu burzliwe dzieje Turcji i jej bogatą kulturę


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
tanka_._._haremie.pdf
tanka_._._haremie.epub
tanka_._._haremie_all.zip