Sułtanka Kösem. Księga 1. W haremie (Sułtanka Kösem, #1) - PDF free download eBook

  • Verified: Tue, Jun 02, 2020
  • Published: 08.02.2019
  • Views: 76
    • Tags:

Introduction

Książka, na podstawie której powstał serialowy przebój Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem. Wspaniałe stulecie – epicka opowieść o czasach Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Hürrem, podbiła...

read more

Details of Sułtanka Kösem. Księga 1. W haremie (Sułtanka Kösem, #1)

Original Title
Sułtanka Kösem. Księga 1. W haremie (Sułtanka Kösem, #1)
ISBN13
9788380321076
First Published
2012 year
Edition Format
Paperback
Number of Pages
488 pages
Book Language
Polish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Sułtanka Kösem. Księga 1. W haremie (Sułtanka Kösem, #1)

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Książka, na podstawie której powstał serialowy przebój Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem. Wspaniałe stulecie – epicka opowieść o czasach Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Hürrem, podbiła serca widzów na całym świecie – w Polsce turecka produkcja zgromadziła przed telewizorami ponad 2,5 miliona osób. Sułtanka Kösem to książka, na podstawie której powstała kontynuacja Książka, na podstawie której powstał serialowy przebój Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem.

Wspaniałe stulecie – epicka opowieść o czasach Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Hürrem, podbiła serca widzów na całym świecie – w Polsce turecka produkcja zgromadziła przed telewizorami ponad 2,5 miliona osób. Sułtanka Kösem to książka, na podstawie której powstała kontynuacja tego największego telewizyjnego hitu ostatnich lat. Anastazja, Mahpeyker – Najdroższy Księżyc, Czarna Królowa, wreszcie sułtanka Kösem – to imiona zjawiskowo pięknej Greczynki o buntowniczej duszy porwanej z rodzinnego domu.

Gdy po wielu perypetiach jako piętnastolatka trafiła jako prezent do haremu sułtana Ahmeda I, praprawnuka Sulejmana Wspaniałego, miała być jedną z jego wielu nałożnic. Została jednak najbardziej wpływową kobietą w historii imperium otomańskiego, wybitną władczynią, żoną, matką i babką kolejnych władców Turcji. Żeby utrzymać się przy władzy i zachować życie, niewinna Anastazja musiała nauczyć się rozgrywać pałacowe intrygi, zdobywać przewagę nad innymi kobietami i wpływać na decyzje mężczyzn.

Żyła dzięki uczuciu jakim darzył ją sułtan i każdego dnia mogła przez niego zginąć. Już jako Kösem – Czarna Królowa sama często uciekała się do środków ostatecznych. Sułtanka Kösem to pulsująca erotyzmem, pasjonująca opowieść o wspaniałych czasach i silnych kobietach, które musiały walczyć o swoją godność i miejsce w hierarchii.

Demet Altınyeleklioğlu tchnęła nowe życie w historyczne postaci, przybliżając całemu światu burzliwe dzieje Turcji i jej bogatą kulturę


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
tanka_._._haremie.pdf
tanka_._._haremie.epub
tanka_._._haremie_all.zip