Slepičí lásky - PDF free download eBook

  • Verified: Thu, Nov 21, 2019
  • Published: 05.01.2019
  • Views: 57

Introduction

Příběh ze současnosti, ve kterém se náhodně a nečekaným způsobem prolínají osudy hlavních protagonistů. Na dálnici se jednoho červencového odpoledne odehrává zvláštní příběh. V autě, na cestě do...

read more

Details of Slepičí lásky

Original Title
Slepičí lásky
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
154 pages
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Příběh ze současnosti, ve kterém se náhodně a nečekaným způsobem prolínají osudy hlavních protagonistů. Na dálnici se jednoho červencového odpoledne odehrává zvláštní příběh. V autě, na cestě do nedalekého maloměsta míří rodina s dospělou dcerou, která chce rodičům oznámit, že bude svobodnou matkou.

Její milenec, úspěšný politik, náhodně jede stejným směrem za rodinou a set Příběh ze současnosti, ve kterém se náhodně a nečekaným způsobem prolínají osudy hlavních protagonistů. Na dálnici se jednoho červencového odpoledne odehrává zvláštní příběh. V autě, na cestě do nedalekého maloměsta míří rodina s dospělou dcerou, která chce rodičům oznámit, že bude svobodnou matkou.

Její milenec, úspěšný politik, náhodně jede stejným směrem za rodinou a setkává se se svou dávnou milenkou. Mladý manželský pár veze osmiletou dceru k lékaři. Spojí je nemoc jejich dítěte, nebo žena odejde za milencem?

V nádražním bufetu prodavačka, vysokoškolačka, která své ambice a rodinu prohrála v automatech, čeká na další šanci. Všichni hrdinové se ocitají na jakési osudové křižovatce. Bilancují svůj dosavadní život a my spolu s nimi cítíme pocit beznaděje, opuštěnosti, deziluze a prohry.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
slepi.pdf
slepi.epub
slepi_all.zip