Sielos labirintas - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Jan 16, 2021
  • Published: 12.01.2019
  • Views: 127

Introduction

N. Miliauskaitės poezijos „paprastumas" ir „kasdieniškumas" yra labai apgaulingi. Ji turi labai turtingą ir sudėtingą vidinį pasaulį.Ji atsiveria skaitytojui, nesislėpdama už poetiškomis...

read more

Details of Sielos labirintas

Original Title
Sielos labirintas
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
489 pages
Book Language
Lithuanian
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Sielos labirintas

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

N. Miliauskaitės poezijos „paprastumas" ir „kasdieniškumas" yra labai apgaulingi. Ji turi labai turtingą ir sudėtingą vidinį pasaulį.

Ji atsiveria skaitytojui, nesislėpdama už poetiškomis priemonėmis sukurtų mįslių (ornamentuoto nesuprantamumo kultas nėra rašymas teisingai). Taip ji atsistoja prieš savo pačios sielos veidrodį, kuris iš tiesų taip ir lieka jai neišmatuojama N. Miliauskaitės poezijos „paprastumas" ir „kasdieniškumas" yra labai apgaulingi.

Ji turi labai turtingą ir sudėtingą vidinį pasaulį. Ji atsiveria skaitytojui, nesislėpdama už poetiškomis priemonėmis sukurtų mįslių (ornamentuoto nesuprantamumo kultas nėra rašymas teisingai). Taip ji atsistoja prieš savo pačios sielos veidrodį, kuris iš tiesų taip ir lieka jai neišmatuojama mįslė.

Jos poezija yra kaip toji jos aprašyta kiniška rožė, kuri žydi tik sau, bet kartu skleidžia ramybę gyventi, nes „tavo grožis / tavo kilni asmenybė, pats tavo buvimas // moko mane". Tomas Venclova kartą rašė: „Aš gyvenau ir mokiausi nebūti". O Miliauskaitė mokosi būti iš daiktų buvimo.

(R. Šilbajoris)


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
sielos_labirintas.pdf
sielos_labirintas.epub
sielos_labirintas_all.zip