Sevgiler Beno'dan - PDF free download eBook

  • Verified: Fri, Nov 15, 2019
  • Published: 05.01.2019
  • Views: 52

Introduction

Kendine özgü bir hikâyesi olmalı her insanın... Bire bir olmamalı kimseyle, kendi ruhunu kendi karakterini bulaştırmalı insan bulunduğu her yere. Yani aslında herkesin, kahramanının kendisi olduğu...

read more

Details of Sevgiler Beno'dan

Original Title
Sevgiler Beno'dan
Edition Format
Paperback
Number of Pages
232 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Kendine özgü bir hikâyesi olmalı her insanın... Bire bir olmamalı kimseyle, kendi ruhunu kendi karakterini bulaştırmalı insan bulunduğu her yere. Yani aslında herkesin, kahramanının kendisi olduğu bir masalı olmalı.

Her masal tozpembe değildir elbette. Hep güllük gülistanlık da değildir her şey masallarda, bilirsiniz işte... Bazen karabulutlar sarar etrafı, bir cadı beliriv Kendine özgü bir hikâyesi olmalı her insanın...

Bire bir olmamalı kimseyle, kendi ruhunu kendi karakterini bulaştırmalı insan bulunduğu her yere. Yani aslında herkesin, kahramanının kendisi olduğu bir masalı olmalı. Her masal tozpembe değildir elbette.

Hep güllük gülistanlık da değildir her şey masallarda, bilirsiniz işte... Bazen karabulutlar sarar etrafı, bir cadı beliriverir, dağlar engel olur yollara, canı yananlar olur ama masallarda mutlu olacak bir şeyler hep vardır. Çaba vardır, umut vardır, hayal vardır, çıkartılacak bir ders vardır ve en önemlisi huzurlu bir hava vardır.

Masal dediğin hayattır işte! Biliyorum ki gerçekten isteyen her insan her şartta mutluluğu bulabilir, huzuru yaşayabilir, yeter ki yeteri kadar sevsin hayatı... Sevsin içinde bulunduğu masalını her haliyle.

Bu kitapta da Benokız'ın masalı var... Minik mutluluklarıyla, masalına tutunuşuyla, habersiz gelen misafiriyle, karabulutlarıyla, ama sonra güneş ninenin ışıldatmasıyla, Benokız'ın hayalleriyle, dualarıyla, iyi olma ve kötülükten kaçma çabalarıyla, hayata dair gözlemleriyle, huzur arayışlarıyla, şükürleriyle, yalnızca tozpembe değil de hayatın tüm renkleriyle bezeli bir Benokız masalı benimkisi. Kendi masalının her anında mutlu olmayı dileyen insanlar: Dilerim ki kalplerinizdeki dualarınız haklarınızda hayırlıysa kabul olsun.

(Tanıtım Bülteninden)


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
sevgiler_beno.pdf
sevgiler_beno.epub
sevgiler_beno_all.zip