Psychosomatika pro lékaře, psychoterapeuty i laiky - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Jun 19, 2021
  • Published: 08.02.2019
  • Views: 113
    • Tags:

Introduction

Kniha shrnuje dosavadní názory lékařů a psychologů, zabývajících se psychosomatickými souvislostmi nemocí, a zároveň předává autoruvy dlouholeté zkušenosti v tomto nejstarším (a zároveň...

read more

Details of Psychosomatika pro lékaře, psychoterapeuty i laiky

Original Title
Psychosomatika pro lékaře, psychoterapeuty i laiky
Edition Format
Paperback
Number of Pages
113 pages
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Psychosomatika pro lékaře, psychoterapeuty i laiky

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Kniha shrnuje dosavadní názory lékařů a psychologů, zabývajících se psychosomatickými souvislostmi nemocí, a zároveň předává autoruvy dlouholeté zkušenosti v tomto nejstarším (a zároveň nejnovějším) oboru medicíny, jehož krédem je: Nemocí netrpí jenom postižený orgán, ale celý člověk. Nastiňuje souvoslost mezi biologickým fungováním našeho těla a psychikou v reakci na zátě Kniha shrnuje dosavadní názory lékařů a psychologů, zabývajících se psychosomatickými souvislostmi nemocí, a zároveň předává autoruvy dlouholeté zkušenosti v tomto nejstarším (a zároveň nejnovějším) oboru medicíny, jehož krédem je: Nemocí netrpí jenom postižený orgán, ale celý člověk. Nastiňuje souvoslost mezi biologickým fungováním našeho těla a psychikou v reakci na zátěžové situace.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
psychosomatika_psychoterapeuty_laiky.pdf
psychosomatika_psychoterapeuty_laiky.epub
psychosomatika_psychoterapeuty_laiky_all.zip