Psionik - PDF free download eBook

  • Verified: Mon, Nov 29, 2021
  • Published: 02.01.2019
  • Views: 216

Introduction

„Človek potrebuje mágiu, nie mizériu". Coinich Montaner Vitajte do čarokrásneho mestečka pod meteoritom, kde vám skúsený chiromant vyveští z ruky, alebo vám z nej predstaviteľ miestnej...

read more

Details of Psionik

Original Title
Psionik
Edition Format
ebook
Number of Pages
100 pages
Book Language
Slovak
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Psionik

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

„Človek potrebuje mágiu, nie mizériu". Coinich Montaner Vitajte do čarokrásneho mestečka pod meteoritom, kde vám skúsený chiromant vyveští z ruky, alebo vám z nej predstaviteľ miestnej okultnej mafie odfaklí prsty mačetou. Voľba rozhodne nie je na vás, a ak sa vám to nepáči, radšej nevychádzajte po zotmení.

Coinich Montaner, vesmírny darebák, pišťoľník, mág, a pravdepodobne v „Človek potrebuje mágiu, nie mizériu". Coinich Montaner Vitajte do čarokrásneho mestečka pod meteoritom, kde vám skúsený chiromant vyveští z ruky, alebo vám z nej predstaviteľ miestnej okultnej mafie odfaklí prsty mačetou. Voľba rozhodne nie je na vás, a ak sa vám to nepáči, radšej nevychádzajte po zotmení.

Coinich Montaner, vesmírny darebák, pišťoľník, mág, a pravdepodobne vrah (vlastne po udalostiach v Psionikovi určite) prichádza do Merkaby, svojho obľúbeného koloniálneho útočiska, rozprestierajúceho sa okolo gigantického meteoritu opradeného záhadami, aby preukázal, že aj v takom morálne zdegenerovanom galaktickom asociálovi, napriek všetkým dôkazom, ostala trocha dobra. Nie je jej veľa, ale na pomoc jeho kolegovi, šarlatánovi Aloisovi Berbiguierovi, to hádam bude stačiť. Možno však nezáleží na tom, koľko je v človeku dobra.

Ak ideme niekomu pomôcť, a proti nám stojí početná prevaha, možno skôr záleží na tom, koľko je v človeku zla. Na dobro totiž darebáci kašlú. Magická pláštenka oťažie krvou.

Psionik je drsná, no zábavná mixtúra science fiction a fantasy z pera Tomáša Knapka, nasiaknutá temne grotesknou okultnou atmosférou, ktorá oplýva rýchlym dejom, originálnymi nápadmi, nepríliš kladnými postavami, vyhrotenými situáciami (doslova), a nečakanou pointou.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
psionik.pdf
psionik.epub
psionik_all.zip