Povídny z jedné kapsy / Povídky z druhé kapsy - PDF free download eBook

  • Verified: Wed, Sep 23, 2020
  • Published: 12.01.2019
  • Views: 92

Introduction

Souběžné vydání dvou sbírek filozoficky laděných kriminálních povídek, v nichž se autor zamýšlí nad otázkami práva a spravedlnosti, dobra a zla, zločinu a trestu. Původně vycházely časopisecky na...

read more

Details of Povídny z jedné kapsy / Povídky z druhé kapsy

Original Title
Povídny z jedné kapsy / Povídky z druhé kapsy
First Published
1929 year
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
348 pages
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Povídny z jedné kapsy / Povídky z druhé kapsy

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Souběžné vydání dvou sbírek filozoficky laděných kriminálních povídek, v nichž se autor zamýšlí nad otázkami práva a spravedlnosti, dobra a zla, zločinu a trestu. Původně vycházely časopisecky na konci dvacátých let min.století. Čapek napsal sice zábavné detektivní historky inspirované skutečnými případy, ale to, co čtenáře baví, je nádherná kultivovaná a hravá Čapkova češ Souběžné vydání dvou sbírek filozoficky laděných kriminálních povídek, v nichž se autor zamýšlí nad otázkami práva a spravedlnosti, dobra a zla, zločinu a trestu.

Původně vycházely časopisecky na konci dvacátých let min.století. Čapek napsal sice zábavné detektivní historky inspirované skutečnými případy, ale to, co čtenáře baví, je nádherná kultivovaná a hravá Čapkova čeština a nadhled a humor s jakým o " zločinných" lidičkách píše.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
jedn_kapsy/druh_kapsy.pdf
jedn_kapsy/druh_kapsy.epub
jedn_kapsy/druh_kapsy_all.zip