Poissmehe kokaraamat - PDF free download eBook

  • Verified: Mon, Nov 18, 2019
  • Published: 20.01.2019
  • Views: 50

Introduction

Mahlakalt sõnastatud praktiline humoorikas kokaraamat poissmehele. Tuntud kirjandus- ja maitsegurmaani retseptid ja sõnaselged soovitused toidu valmistamiseks argi- ja puhkepäeval. Sekka märkusi ja...

read more

Details of Poissmehe kokaraamat

Original Title
Poissmehe kokaraamat
Edition Format
Paperback
Number of Pages
144 pages
Book Language
Estonian
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Mahlakalt sõnastatud praktiline humoorikas kokaraamat poissmehele. Tuntud kirjandus- ja maitsegurmaani retseptid ja sõnaselged soovitused toidu valmistamiseks argi- ja puhkepäeval. Sekka märkusi ja manitsusi, et köögielu kulgeks ladusalt ja naudinguterohkelt.

Täiendatud, kuid muutmata kordustrükis on päris uue asjana väike joogilisa – alkoholivabad kokteilid, mida on suure Mahlakalt sõnastatud praktiline humoorikas kokaraamat poissmehele. Tuntud kirjandus- ja maitsegurmaani retseptid ja sõnaselged soovitused toidu valmistamiseks argi- ja puhkepäeval. Sekka märkusi ja manitsusi, et köögielu kulgeks ladusalt ja naudinguterohkelt.

Täiendatud, kuid muutmata kordustrükis on päris uue asjana väike joogilisa – alkoholivabad kokteilid, mida on suure rahuloluga mekitud Jüri Üdi klubis. Ja mõned vastsed lombitagused retseptid. „Vaba meel ja hea tuju on ikka ja endiselt need kaks asja, mis aitavad maailma parima söömaaja saamisele kõige enam kaasa".


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
poissmehe_kokaraamat.pdf
poissmehe_kokaraamat.epub
poissmehe_kokaraamat_all.zip