Paskutinis Orkas III knyga - PDF free download eBook

  • Verified: Mon, Sep 23, 2019
  • Published: 09.01.2019
  • Views: 42

Introduction

"Tai, kad orkas kovėsi, norėdamas išgelbėti vaikus, užuot juos žudęs, buvo šviesos spindulys. Tai reiškė, kad galima rinktis, kad likimai nenulemti, kad viltis neprarasta.Tai reiškė, kad būti...

read more

Details of Paskutinis Orkas III knyga

Original Title
Paskutinis Orkas III knyga
First Published
2005 year
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
326 pages
Book Language
Lithuanian
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

"Tai, kad orkas kovėsi, norėdamas išgelbėti vaikus, užuot juos žudęs, buvo šviesos spindulys. Tai reiškė, kad galima rinktis, kad likimai nenulemti, kad viltis neprarasta.Tai reiškė, kad būti orku yra pasirinkimas, o ne likimas". Daligaro miestą supa orkai.

Tai žiaurūs žmonių tautos priešai, nuo kurių išsigelbėjimo nėra. Bet gal yra vilties? Į likimo valiai paliktą miestą g "Tai, kad orkas kovėsi, norėdamas išgelbėti vaikus, užuot juos žudęs, buvo šviesos spindulys.

Tai reiškė, kad galima rinktis, kad likimai nenulemti, kad viltis neprarasta.Tai reiškė, kad būti orku yra pasirinkimas, o ne likimas". Daligaro miestą supa orkai. Tai žiaurūs žmonių tautos priešai, nuo kurių išsigelbėjimo nėra.

Bet gal yra vilties? Į likimo valiai paliktą miestą grįžo legendinio valdovo Arduino įpėdinė Rozalba. Žmonės greitai paskelbė ją karaliene.

Mažoji Erbrou iš savo tėčio elfo paveldėjo stebuklingų galių, kurios tikrai pravers. O karys Rankstrailis padarys viską, kad apgintų žmones nuo nekenčiamų orkų, kurie kadaise nuskriaudė jo šeimą. Kartais atrodo, kad orkai yra bausmė žmonijai.

Bet galbūt tai, kad gimei orku, dar nereiškia, kad privalai būti blogas? Gal ne viskas yra taip, kaip atrodo?


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
paskutinis_orkas_knyga.pdf
paskutinis_orkas_knyga.epub
paskutinis_orkas_knyga_all.zip