Případ Pegasus - PDF free download eBook

  • Verified: Tue, Oct 22, 2019
  • Published: 02.01.2019
  • Views: 48

Introduction

Tajemství zaváté prachem staletí může otřást samotnými základy církve. Řád templářů údajně zanikl roku 1312. Ale co když ne?Možná stále existuje a střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou...

read more

Details of Případ Pegasus

Original Title
Případ Pegasus
Number of Pages
304 pages
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Tajemství zaváté prachem staletí může otřást samotnými základy církve. Řád templářů údajně zanikl roku 1312. Ale co když ne?

Možná stále existuje a střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou milionů lidí… Americký právník Lang Reilly přijde během podezřelého výbuchu v malebné pařížské čtvrti o sestru. Pustí se do pátrání po skutečné příčině exploze, jenže někdo si očividn Tajemství zaváté prachem staletí může otřást samotnými základy církve. Řád templářů údajně zanikl roku 1312.

Ale co když ne? Možná stále existuje a střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou milionů lidí… Americký právník Lang Reilly přijde během podezřelého výbuchu v malebné pařížské čtvrti o sestru. Pustí se do pátrání po skutečné příčině exploze, jenže někdo si očividně nepřeje, aby pravda vyšla najevo, a Langův život se ocitá v ohrožení.

Zdá se, že se všechno točí kolem obrazu, který si jeho sestra koupila těsně před smrtí. Mohl být důvodem, proč byla zavražděna? Stopy zavedou Langa přes Řím a Londýn až k ruinám templářského hradu v podhůří Pyrenejí, kde se ukáže, že zdánlivě obyčejný náboženský výjev v sobě skrývá klíč k jednomu z největších tajemství, jaké kdy lidstvo poznalo.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
pegasus.pdf
pegasus.epub
pegasus_all.zip