Okurluk Üstüne: Nitelikli Okumaya Giriş - PDF free download eBook

  • Verified: Wed, Jan 20, 2021
  • Published: 12.01.2019
  • Views: 99

Introduction

Yayın çeşitliliğinin inanılmaz boyutlara ulaştığı günümüzde okuyucu "ne okuyacağı" sorusuyla karşı karşıya gelmiş durumda. Zira artık "okuyor" olmak kişiyi bir ufka taşıyabilmek...

read more

Details of Okurluk Üstüne: Nitelikli Okumaya Giriş

Original Title
Okurluk Üstüne: Nitelikli Okumaya Giriş
First Published
2014 year
Edition Format
Paperback
Number of Pages
89 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Okurluk Üstüne: Nitelikli Okumaya Giriş

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Yayın çeşitliliğinin inanılmaz boyutlara ulaştığı günümüzde okuyucu "ne okuyacağı" sorusuyla karşı karşıya gelmiş durumda. Zira artık "okuyor" olmak kişiyi bir ufka taşıyabilmek için yetmiyor. Piyasada olan pek çok kitap okura zihni bir seviye sunmamakla kalmıyor, okurun var olan birikimini de parçalayıp bulanıklaştırıyor.

Tarih, edebiyat, psikoloji, din ve benzeri alanlar Yayın çeşitliliğinin inanılmaz boyutlara ulaştığı günümüzde okuyucu "ne okuyacağı" sorusuyla karşı karşıya gelmiş durumda. Zira artık "okuyor" olmak kişiyi bir ufka taşıyabilmek için yetmiyor. Piyasada olan pek çok kitap okura zihni bir seviye sunmamakla kalmıyor, okurun var olan birikimini de parçalayıp bulanıklaştırıyor.

Tarih, edebiyat, psikoloji, din ve benzeri alanlarda bir fikir edinmek isteyen insan, artan ve arttıkça tercih ve seçme zorluğu doğuran yayın dünyasında ne ve nasıl okuyacağına ilişkin bir kılavuza ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaca mütevazı bir cevap olarak hazırlanan bu kitap, kitap severe/kitap dostuna/kitap okuruna bir yol açmaya çalışıyor.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
okurluk_nitelikli_okumaya_giri.pdf
okurluk_nitelikli_okumaya_giri.epub
okurluk_nitelikli_okumaya_giri_all.zip