Ne vējš Ne karogs DAO - PDF free download eBook

  • Verified: Wed, Jul 17, 2019
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 33

Introduction

Kad divi dzenbudistu mūki strīdējušies par to, kas kustas - vējš vai karogs, Sestais patriarhs atbildējis: "Ne vējš, ne karogs; prāts kustas". Krājumā iekļautās dzena ķīniešu un japāņu...

read more

Details of Ne vējš Ne karogs DAO

Original Title
Ne vējš Ne karogs DAO
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
194 pages
Book Language
Latvian
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Kad divi dzenbudistu mūki strīdējušies par to, kas kustas - vējš vai karogs, Sestais patriarhs atbildējis: "Ne vējš, ne karogs; prāts kustas". Krājumā iekļautās dzena ķīniešu un japāņu meistaru līdzības un koani varbūt spēs pievest lasītāju pie kādas robežas, aiz kuras katra izpratnei paveras jaunas iespējas, paveras skats uz neparastu un nepazīstamu garīgo pasauli. Tiem, ku Kad divi dzenbudistu mūki strīdējušies par to, kas kustas - vējš vai karogs, Sestais patriarhs atbildējis: "Ne vējš, ne karogs; prāts kustas".

Krājumā iekļautās dzena ķīniešu un japāņu meistaru līdzības un koani varbūt spēs pievest lasītāju pie kādas robežas, aiz kuras katra izpratnei paveras jaunas iespējas, paveras skats uz neparastu un nepazīstamu garīgo pasauli. Tiem, kurus interesē Austrumu kultūras tradīcija.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
karogs.pdf
karogs.epub
karogs_all.zip