Mirties pardavėjai. Lietuvos mafijos istorija - PDF free download eBook

  • Verified: Sun, Jun 20, 2021
  • Published: 21.01.2019
  • Views: 156

Introduction

Manoma, kad šiuo metu Lietuvos narkotikų rinkos apyvarta yra apie pusę milijardo litų. Teisėsaugos duomenimis, mūsų šalyje nuolat veikia 15–18 organizuotų nusikalstamų grupuočių, kurių pagrindinė...

read more

Details of Mirties pardavėjai. Lietuvos mafijos istorija

Original Title
Mirties pardavėjai. Lietuvos mafijos istorija
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
288 pages
Book Language
Lithuanian
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Mirties pardavėjai. Lietuvos mafijos istorija

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Manoma, kad šiuo metu Lietuvos narkotikų rinkos apyvarta yra apie pusę milijardo litų. Teisėsaugos duomenimis, mūsų šalyje nuolat veikia 15–18 organizuotų nusikalstamų grupuočių, kurių pagrindinė veikla – narkotikų įgijimas, gabenimas ir realizavimas. Vien į nelegalią prekybą narkotikais įsivėlę daugiau kaip 10 000 Lietuvos piliečių.

Šioje knygoje ir rašoma apie tokių grup Manoma, kad šiuo metu Lietuvos narkotikų rinkos apyvarta yra apie pusę milijardo litų. Teisėsaugos duomenimis, mūsų šalyje nuolat veikia 15–18 organizuotų nusikalstamų grupuočių, kurių pagrindinė veikla – narkotikų įgijimas, gabenimas ir realizavimas. Vien į nelegalią prekybą narkotikais įsivėlę daugiau kaip 10 000 Lietuvos piliečių.

Šioje knygoje ir rašoma apie tokių grupuočių ir pavienių prekiautojų veiklą, apie tai, kad pelningą narkotikų prekybą dažnai lydi ir žmogžudystės bei kiti sunkūs nusikaltimai. Čia aprašomi ir kalėti iki gyvos galvos nuteisti Marafono grupuotės nusikaltėliai, ir po 12–15 metų už grotų pasiųsti narkotikų prekeiviai. Sovietinėje Lietuvoje buvo draudžiama viešai kalbėti apie narkotikus ir jų vartotojus, tačiau irgi vyko teismai, o iš Kauno „Sanito" vaistų fabriko pavogtas fentanilis, arba „fentas", kaip jį vadino narkomanai, buvo pats populiariausias sintetinis narkotikas.

Hipiuojantis ir roko muziką garbinantis jaunimas mėgo ir aguonų nuovirą – „kuchnarą", ir į veną leidžiamą „širkę", o patys šių kvaišalų vartotojai vaidino disidentus, nes taip jie protestavo prieš okupantų valdžios draudimus. Kartu su atkurta nepriklausomybe į Lietuvą jau atkeliavo ir visame pasaulyje populiarūs narkotikai. Vis daugiau sulaikoma Lietuvos piliečių, pavojingai gabenančių narkotikus skrandžiuose, tačiau, Europolo duomenimis, tarp tokių „gyvųjų konteinerių" lietuviai gausumu, pasirodo, neišsiskiria.

Narkotikų kurjerių – „mulų" – verbavimą ir kitus reikalus Europoje prižiūri afrikiečių (ypač nigeriečių), Italijos ir Kinijos nusikaltėlių gaujos. Tačiau, kaip sužinosite perskaitę šią knygą, tie lietuviai, kurie ryžtasi tapti „mulais", gali ne tik greitai įkliūti ir atsidurti už grotų, bet ir labai rizikuoja net savo gyvybe.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
mirties_pardav_._lietuvos.pdf
mirties_pardav_._lietuvos.epub
mirties_pardav_._lietuvos_all.zip