Mana svētku diena - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Dec 07, 2019
  • Published: 16.01.2019
  • Views: 65

Introduction

"Negribu klasisku biogrāiju, kurā līdz sīkumam izpētīta mana radošā darbība. Mans devums mūzikā ir dziesmas, un katram tās nozīmē kaut ko savu. Man daudz vērtīgāk šķiet dalīties savā sajūtu...

read more

Details of Mana svētku diena

Original Title
Mana svētku diena
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
144 pages
Book Language
Latvian
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

"Negribu klasisku biogrāiju, kurā līdz sīkumam izpētīta mana radošā darbība. Mans devums mūzikā ir dziesmas, un katram tās nozīmē kaut ko savu. Man daudz vērtīgāk šķiet dalīties savā sajūtu pasaulē, pastāstīt par bailēm, kas mani vajā visu mūžu, par mīlestību, bez kuras nevaru dzīvot, un par to, ko man devis un ko laupījis dziedātājas mūžs.

Es savu dzīves stāstu uzticēju r "Negribu klasisku biogrāiju, kurā līdz sīkumam izpētīta mana radošā darbība. Mans devums mūzikā ir dziesmas, un katram tās nozīmē kaut ko savu. Man daudz vērtīgāk šķiet dalīties savā sajūtu pasaulē, pastāstīt par bailēm, kas mani vajā visu mūžu, par mīlestību, bez kuras nevaru dzīvot, un par to, ko man devis un ko laupījis dziedātājas mūžs.

Es savu dzīves stāstu uzticēju rakstniekam un labam draugam Kārlim Anitenam, jo zināju, ka viņš atradīs īsto veidu, kā manu iekšējo pasauli izteikt rakstītos vārdos. Tā tapa šis biogrāfiskais romāns ar kriminālo elementu piedalīšanos, kas ļaus lasītājam daudz labāk izprast mani kā cilvēku, sievieti, mammu un, protams, dziedātāju". Olga Rajecka


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
mana_diena.pdf
mana_diena.epub
mana_diena_all.zip