Laiškai Elzei - PDF free download eBook

  • Verified: Wed, Nov 20, 2019
  • Published: 02.01.2019
  • Views: 53

Introduction

JIE – AŠTUNTOKAI. SKIRTINGI IR TOKIE PANAŠŪS. UŽSIAUGINĘ STORUS ŠARVUS IR NEPAPRASTAI PAŽEIDŽIAMI.JIE NENORI BŪTI KAIP VISI IR KARTU TENORI BŪTI TARP KITŲ. LABIAUSIAI UŽ VISKĄ JIE NORI BŪTI...

read more

Details of Laiškai Elzei

Original Title
Laiškai Elzei
Edition Format
Paperback
Number of Pages
176 pages
Book Language
Lithuanian
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

JIE – AŠTUNTOKAI. SKIRTINGI IR TOKIE PANAŠŪS. UŽSIAUGINĘ STORUS ŠARVUS IR NEPAPRASTAI PAŽEIDŽIAMI.

JIE NENORI BŪTI KAIP VISI IR KARTU TENORI BŪTI TARP KITŲ. LABIAUSIAI UŽ VISKĄ JIE NORI BŪTI PRIPAŽINTI. Gabija ir Šarūnas mokosi toje pačioje aštuntoje klasėje.

Šarūno tėvai išvažiavę į Didžiąją Britaniją. Gyvendamas su močiute jis vis daugiau laiko leidžia su vyresniu pusbrol JIE – AŠTUNTOKAI. SKIRTINGI IR TOKIE PANAŠŪS.

UŽSIAUGINĘ STORUS ŠARVUS IR NEPAPRASTAI PAŽEIDŽIAMI. JIE NENORI BŪTI KAIP VISI IR KARTU TENORI BŪTI TARP KITŲ. LABIAUSIAI UŽ VISKĄ JIE NORI BŪTI PRIPAŽINTI.

Gabija ir Šarūnas mokosi toje pačioje aštuntoje klasėje. Šarūno tėvai išvažiavę į Didžiąją Britaniją. Gyvendamas su močiute jis vis daugiau laiko leidžia su vyresniu pusbroliu Karoliu, tačiau šis įvelia jį į pavojingą veiklą.

Nepažintas pasaulis viliote vilioja laisve, bet ar jame tikrai yra tai, ko Šarūnui reikia iš tikrųjų? Gabija tenori nesijausti vieniša, todėl stengiasi neišsiskirti iš klasės. Ji greitai supranta, kad vien susidraugavusi su klasės naujoku Albinu, iš kurio visi šaiposi, ir pati būtų visų atstumta.

Tačiau vis daugiau bendraudama su klasėje populiariu Šarūnu Gabija ima abejoti jo ir savo pačios poelgių teisingumu. Jai vis dažniau tenka rinktis tarp to, kaip elgtis norėtų ji pati, ir to, ką renkasi visi kiti. Vieną dieną Šarūnas ir Gabija dėl skirtingų priežasčių ima rašyti laiškus Elzei.

Ir jų gyvenimas netikėtai pradeda keistis...


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
elzei.pdf
elzei.epub
elzei_all.zip