Královna triatlonu 9 hodin ke slávě - PDF free download eBook

  • Verified: Thu, Oct 17, 2019
  • Published: 05.01.2019
  • Views: 41

Introduction

Než se na triatlonové scéně objevila Chrissie Wellingtonová, vládla tomuto odvětví jiná žena – Natascha Badmannová, skutečná první dáma ironmanu. Její cesta k úspěchu byla mimořádně složitá – v...

read more

Details of Královna triatlonu 9 hodin ke slávě

Original Title
Královna triatlonu 9 hodin ke slávě
First Published
2014 year
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
169 pages
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Než se na triatlonové scéně objevila Chrissie Wellingtonová, vládla tomuto odvětví jiná žena – Natascha Badmannová, skutečná první dáma ironmanu. Její cesta k úspěchu byla mimořádně složitá – v dětství ji zneužíval nevlastní otec, v šestnácti otěhotněla, později pracovala jako sekretářka a trpěla extrémní nadváhou. Radikální obrat nastal v roce 1989, kdy potkala někdejší n Než se na triatlonové scéně objevila Chrissie Wellingtonová, vládla tomuto odvětví jiná žena – Natascha Badmannová, skutečná první dáma ironmanu.

Její cesta k úspěchu byla mimořádně složitá – v dětství ji zneužíval nevlastní otec, v šestnácti otěhotněla, později pracovala jako sekretářka a trpěla extrémní nadváhou. Radikální obrat nastal v roce 1989, kdy potkala někdejší národního triatlonového trenéra a posléze i svého partnera.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
lovna_triatlonu_hodin.pdf
lovna_triatlonu_hodin.epub
lovna_triatlonu_hodin_all.zip