Kartpostallarla Tevfik Fikret ve Çevresi - PDF free download eBook

  • Verified: Sun, Sep 22, 2019
  • Published: 08.01.2019
  • Views: 48

Introduction

Elinizdeki bu çalışma çeşitli vesilelerle Tevfik Fikret'e gönderilmiş yüz'ün üzerinde kartpostalla, benzer birkaç belgeden oluşuyor. Çoğu yurt dışından gönderilmiş olan bu kartpostalların...

read more

Details of Kartpostallarla Tevfik Fikret ve Çevresi

Original Title
Kartpostallarla Tevfik Fikret ve Çevresi
Edition Format
Paperback
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Elinizdeki bu çalışma çeşitli vesilelerle Tevfik Fikret'e gönderilmiş yüz'ün üzerinde kartpostalla, benzer birkaç belgeden oluşuyor. Çoğu yurt dışından gönderilmiş olan bu kartpostalların gönderici tarafından tesadüfi olarak satın alınıp dostlara postalandığını zannetmiyorum. Bugünün kartpostal bolluğunda bile zaman zaman bir seçme olduğuna göre o ilk Avrupa yolcularının d Elinizdeki bu çalışma çeşitli vesilelerle Tevfik Fikret'e gönderilmiş yüz'ün üzerinde kartpostalla, benzer birkaç belgeden oluşuyor.

Çoğu yurt dışından gönderilmiş olan bu kartpostalların gönderici tarafından tesadüfi olarak satın alınıp dostlara postalandığını zannetmiyorum. Bugünün kartpostal bolluğunda bile zaman zaman bir seçme olduğuna göre o ilk Avrupa yolcularının daha dikkatli, hesaplı ve özentili bir seçim yaptıklarını düşünmek istiyorum. En azından İstanbul'daki dostlarına, hocalarına, aile büyüklerine onların belki de hiç göremeyecekleri bir şey'leri tanıtmak, anlatmak kendi temaşalarına, hayranlıklarına onları da katmak istediklerine eminim..

(Sunuş'tan)


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
kartpostallarla_tevfik_fikret_evresi.pdf
kartpostallarla_tevfik_fikret_evresi.epub
kartpostallarla_tevfik_fikret_evresi_all.zip