Kardinál Pölätüo / Generál Piesc aneb případ zapomenuté mise - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Dec 07, 2019
  • Published: 06.02.2019
  • Views: 36
    • Tags:

Introduction

Ratlík pronásledující vlastní ocas přiměje kardinála Pölätüa k sepsání krkolomného filozofického pojednání. 6940stránkové dílo, v němž se snaží v souladu s církevními doktrínami dokázat, že věda je...

read more

Details of Kardinál Pölätüo / Generál Piesc aneb případ zapomenuté mise

Original Title
Kardinál Pölätüo / Generál Piesc aneb případ zapomenuté mise
Edition Format
Paperback
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Ratlík pronásledující vlastní ocas přiměje kardinála Pölätüa k sepsání krkolomného filozofického pojednání. 6940stránkové dílo, v němž se snaží v souladu s církevními doktrínami dokázat, že věda je podmnožinou a dalším důkazem platnosti náboženské víry, je platformou k absurdní polemice s Russellovým logickým pozitivismem, ale především nekompromisním útokem na úhlavního n Ratlík pronásledující vlastní ocas přiměje kardinála Pölätüa k sepsání krkolomného filozofického pojednání. 6940stránkové dílo, v němž se snaží v souladu s církevními doktrínami dokázat, že věda je podmnožinou a dalším důkazem platnosti náboženské víry, je platformou k absurdní polemice s Russellovým logickým pozitivismem, ale především nekompromisním útokem na úhlavního nepřítele víry – poezii.

Zničit poezii ovšem znamená v první řadě odstranit ze světa Pölätüova osmnáctiletého syna, básníka Guillauma Apollinaira. Druhý román Generál Piesc aneb případ zapomenuté mise představuje nevinnou variaci na faustovské téma. Přináší obraz soumraku romantického vzorce heroismu a v jednoduchém a zdánlivě záhadném příběhu vykresluje nesmyslnost principů politicko-historického dění.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
kardin/gener_piesc_aneb_zapomenut.pdf
kardin/gener_piesc_aneb_zapomenut.epub
kardin/gener_piesc_aneb_zapomenut_all.zip

More eBooks

How to download e-book

Press button "GET DOWNLOAD LINKS" and wait 15 seconds. This time is necessary for links search to download Kardinál Pölätüo / Generál Piesc aneb případ zapomenuté mise in all e-book formats.