Jsem žena II aneb Krásná a přitažlivá - PDF free download eBook

  • Verified: Fri, Jul 10, 2020
  • Published: 16.01.2019
  • Views: 78

Introduction

V pokračování své úspěšné knihy Jsem žena se ruská psycholožka G. Šeremetěvová snaží napovědět představitelkám něžného pohlaví, jak najít cestu k mužskému srdci. Ve svém díle autorka odpovídá na...

read more

Details of Jsem žena II aneb Krásná a přitažlivá

Original Title
Jsem žena II aneb Krásná a přitažlivá
First Published
2007 year
Edition Format
Paperback
Number of Pages
138 pages
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Jsem žena II aneb Krásná a přitažlivá

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

V pokračování své úspěšné knihy Jsem žena se ruská psycholožka G. Šeremetěvová snaží napovědět představitelkám něžného pohlaví, jak najít cestu k mužskému srdci. Ve svém díle autorka odpovídá na následující otázky: - co potřebuje žena pro štěstí; - co očekávají muži od žen; - jak využít našich rozdílů; - jak porozumět silnému pohlaví a dosáhnout vzájemného pochopení; - jak se s V pokračování své úspěšné knihy Jsem žena se ruská psycholožka G.

Šeremetěvová snaží napovědět představitelkám něžného pohlaví, jak najít cestu k mužskému srdci. Ve svém díle autorka odpovídá na následující otázky: - co potřebuje žena pro štěstí; - co očekávají muži od žen; - jak využít našich rozdílů; - jak porozumět silnému pohlaví a dosáhnout vzájemného pochopení; - jak se stát skutečnou ženou; - jak najít v muži muže a probudit v něm lásku. Řada praktických rad, jež poskytuje autorka kihy, je přínosná jak pro mladé dívky, tak i pro zkušené ženy.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
jsem_aneb.pdf
jsem_aneb.epub
jsem_aneb_all.zip