Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich - PDF free download eBook

  • Verified: Fri, Apr 10, 2020
  • Published: 13.02.2019
  • Views: 69
    • Tags:

Introduction

Przemysław Pilarski i Andrzej Gryżewski, terapeuta i seksuolog pracujący na co dzień z parami gejowskimi, spędzili wiele czasu na rozmowach o związkach homoseksualnych. Z dala od moralizowania,...

read more

Details of Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich

Original Title
Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich
Edition Format
Paperback
Number of Pages
270 pages
Book Language
Polish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Przemysław Pilarski i Andrzej Gryżewski, terapeuta i seksuolog pracujący na co dzień z parami gejowskimi, spędzili wiele czasu na rozmowach o związkach homoseksualnych. Z dala od moralizowania, dawania jedynie słusznych rad i używania skomplikowanych terminów. Jak najbliżej życia.

Czy to książka jedynie dla gejów? Zdecydowanie - NIE. To cenna publikacja dla wszystkich osób Przemysław Pilarski i Andrzej Gryżewski, terapeuta i seksuolog pracujący na co dzień z parami gejowskimi, spędzili wiele czasu na rozmowach o związkach homoseksualnych.

Z dala od moralizowania, dawania jedynie słusznych rad i używania skomplikowanych terminów. Jak najbliżej życia. Czy to książka jedynie dla gejów?

Zdecydowanie - NIE. To cenna publikacja dla wszystkich osób z tak zwanych "tęczowych rodzin" oraz dla tych, którzy chcą poznać, zrozumieć i... nie oceniać. Z książki Jak facet z facetem czytelnik dowie się między innymi, jak zbudować stabilną i udaną relację, jak radzić sobie z byciem singlem, a z jakimi problemami udać się do specjalisty.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
facet_facetem._rozmowy_seksualno.pdf
facet_facetem._rozmowy_seksualno.epub
facet_facetem._rozmowy_seksualno_all.zip