Idealna - PDF free download eBook

  • Verified: Tue, Aug 11, 2020
  • Published: 22.01.2019
  • Views: 85

Introduction

Anita prawie nie wychodzi z domu. Podgląda ludzi przez kamery miejskiego monitoringu. To jej okno na świat, które pozwala kontrolować wszystko i wszystkich.I zapomnieć o sypiącym się małżeństwie...

read more

Details of Idealna

Original Title
Idealna
ISBN13
9788324037186
Edition Format
Paperback
Number of Pages
384 pages
Book Language
Polish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Idealna

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Anita prawie nie wychodzi z domu. Podgląda ludzi przez kamery miejskiego monitoringu. To jej okno na świat, które pozwala kontrolować wszystko i wszystkich.

I zapomnieć o sypiącym się małżeństwie oraz dziecku, które bardzo chciałaby mieć. Pewnego dnia znajduje w szafie sukienkę, której nie kupiła. Później szminkę, która do niej nie należy.

Potem wydarza się coś jeszcze… Kto Anita prawie nie wychodzi z domu. Podgląda ludzi przez kamery miejskiego monitoringu. To jej okno na świat, które pozwala kontrolować wszystko i wszystkich.

I zapomnieć o sypiącym się małżeństwie oraz dziecku, które bardzo chciałaby mieć. Pewnego dnia znajduje w szafie sukienkę, której nie kupiła. Później szminkę, która do niej nie należy.

Potem wydarza się coś jeszcze… Ktoś wie o niej wszystko. I powoli realizuje swój plan.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
idealna.pdf
idealna.epub
idealna_all.zip