İşte Geldik Gidiyoruz - PDF free download eBook

  • Verified: Mon, Mar 08, 2021
  • Published: 25.01.2019
  • Views: 122

Introduction

İçinde bulunduğumuz modern çağda öyle bunaldık, modern kültür adıyla savrulduğumuz kültürsüzlük içinde öyle daraldık ki asûde zaman ve mekanlardan bir teselli arar olduk. Hayhuy içinde hayatın...

read more

Details of İşte Geldik Gidiyoruz

Original Title
İşte Geldik Gidiyoruz
Edition Format
Paperback
Number of Pages
172 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

İşte Geldik Gidiyoruz

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

İçinde bulunduğumuz modern çağda öyle bunaldık, modern kültür adıyla savrulduğumuz kültürsüzlük içinde öyle daraldık ki asûde zaman ve mekanlardan bir teselli arar olduk. Hayhuy içinde hayatın manasını da lezzetini de yitirip yarış atı gibi sadece koşuyoruz. Telaşla ve anlamsızca.

Mutlu olmak için yaptıklarımız ve edindiklerimiz ise mutluluk vermek şöyle dursun, sırtımıza a İçinde bulunduğumuz modern çağda öyle bunaldık, modern kültür adıyla savrulduğumuz kültürsüzlük içinde öyle daraldık ki asûde zaman ve mekanlardan bir teselli arar olduk. Hayhuy içinde hayatın manasını da lezzetini de yitirip yarış atı gibi sadece koşuyoruz. Telaşla ve anlamsızca.

Mutlu olmak için yaptıklarımız ve edindiklerimiz ise mutluluk vermek şöyle dursun, sırtımıza ayrıca yük oluyor. Boşa harcanan zaman ve duymazdan gelinen vicdan intikamını alıyor. En hafif bedel huzursuzluk ve stres.

"İşte geldik gidiyoruz" dedik o yüzden. Nereden nereye? sorusunu hatırlatması ümidiyle. Yaşam anlamsız belki ama 'hayat' manasız değil.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
i_geldik_gidiyoruz.pdf
i_geldik_gidiyoruz.epub
i_geldik_gidiyoruz_all.zip