İçime Bir Unut Düştü - PDF free download eBook

  • Verified: Sun, Dec 15, 2019
  • Published: 05.01.2019
  • Views: 44

Introduction

'İçime Bir Unut Düştü yoksa lades gibi aklımdaydın' Yazdığım her şey kendimle kesişme ihtimalimdi. Bu yüzden uzun zamandır yazmıyordum. Boğulmak istemiyordum.Ama nereden bakarsam bakayım...

read more

Details of İçime Bir Unut Düştü

Original Title
İçime Bir Unut Düştü
Edition Format
Paperback
Number of Pages
256 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

'İçime Bir Unut Düştü yoksa lades gibi aklımdaydın' Yazdığım her şey kendimle kesişme ihtimalimdi. Bu yüzden uzun zamandır yazmıyordum. Boğulmak istemiyordum.

Ama nereden bakarsam bakayım okyanustaydım. Sen olmasan nasıl anlatabilirlerdi ki bana acıyı? Kelimelerle mi?

Niçin birbirinin yarasını sarabilecekken birbirine yara olur insan? Bu noktada umut ile ölüm arasındaki mesafe 'İçime Bir Unut Düştü yoksa lades gibi aklımdaydın' Yazdığım her şey kendimle kesişme ihtimalimdi. Bu yüzden uzun zamandır yazmıyordum.

Boğulmak istemiyordum. Ama nereden bakarsam bakayım okyanustaydım. Sen olmasan nasıl anlatabilirlerdi ki bana acıyı?

Kelimelerle mi? Niçin birbirinin yarasını sarabilecekken birbirine yara olur insan? Bu noktada umut ile ölüm arasındaki mesafeyi umudun ölümünden başka ne kısaltabilir?

Hayatın ileri geri ritmiyle vals yapamayan, müziğin sesini nasıl duyabilir? Her insan hataya düşer. Pek azı destek almadan kalkabilecek kadar şanslıdır.

İnsanın varoluşa en yüce katkısı, kendini varolanla bir saymasıdır.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
i_unut.pdf
i_unut.epub
i_unut_all.zip