İçime Bir Unut Düştü - PDF free download eBook

  • Verified: Tue, Jul 07, 2020
  • Published: 05.01.2019
  • Views: 75

Introduction

'İçime Bir Unut Düştü yoksa lades gibi aklımdaydın' Yazdığım her şey kendimle kesişme ihtimalimdi. Bu yüzden uzun zamandır yazmıyordum. Boğulmak istemiyordum.Ama nereden bakarsam bakayım...

read more

Details of İçime Bir Unut Düştü

Original Title
İçime Bir Unut Düştü
Edition Format
Paperback
Number of Pages
256 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

İçime Bir Unut Düştü

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

'İçime Bir Unut Düştü yoksa lades gibi aklımdaydın' Yazdığım her şey kendimle kesişme ihtimalimdi. Bu yüzden uzun zamandır yazmıyordum. Boğulmak istemiyordum.

Ama nereden bakarsam bakayım okyanustaydım. Sen olmasan nasıl anlatabilirlerdi ki bana acıyı? Kelimelerle mi?

Niçin birbirinin yarasını sarabilecekken birbirine yara olur insan? Bu noktada umut ile ölüm arasındaki mesafe 'İçime Bir Unut Düştü yoksa lades gibi aklımdaydın' Yazdığım her şey kendimle kesişme ihtimalimdi. Bu yüzden uzun zamandır yazmıyordum.

Boğulmak istemiyordum. Ama nereden bakarsam bakayım okyanustaydım. Sen olmasan nasıl anlatabilirlerdi ki bana acıyı?

Kelimelerle mi? Niçin birbirinin yarasını sarabilecekken birbirine yara olur insan? Bu noktada umut ile ölüm arasındaki mesafeyi umudun ölümünden başka ne kısaltabilir?

Hayatın ileri geri ritmiyle vals yapamayan, müziğin sesini nasıl duyabilir? Her insan hataya düşer. Pek azı destek almadan kalkabilecek kadar şanslıdır.

İnsanın varoluşa en yüce katkısı, kendini varolanla bir saymasıdır.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
i_unut.pdf
i_unut.epub
i_unut_all.zip