Hasangiller - PDF free download eBook

  • Verified: Wed, Dec 11, 2019
  • Published: 24.01.2019
  • Views: 53

Introduction

Bu yana seğirtip duruyorlar. Her davranışları, nesneler dünyasında çalkalanan birer nesne olduklarını gösteriyor, iradeleri, istemeleri olsa, ayak direyecek, nesnelikten özneliğe geçebilecekler....

read more

Details of Hasangiller

Original Title
Hasangiller
Edition Format
Paperback
Number of Pages
128 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Bu yana seğirtip duruyorlar. Her davranışları, nesneler dünyasında çalkalanan birer nesne olduklarını gösteriyor, iradeleri, istemeleri olsa, ayak direyecek, nesnelikten özneliğe geçebilecekler. Ama bu yolda attıkları her adım, bir tökezlemeyle sonuçlanıyor.

Hayat oianca ağırlığıyla çökmüş omuzlanna; bitmiş, bunalmış, şaşkına dönmüşler. Geçim derdi, bir bataklık gibi, heps Bu yana seğirtip duruyorlar. Her davranışları, nesneler dünyasında çalkalanan birer nesne olduklarını gösteriyor, iradeleri, istemeleri olsa, ayak direyecek, nesnelikten özneliğe geçebilecekler.

Ama bu yolda attıkları her adım, bir tökezlemeyle sonuçlanıyor. Hayat oianca ağırlığıyla çökmüş omuzlanna; bitmiş, bunalmış, şaşkına dönmüşler. Geçim derdi, bir bataklık gibi, hepsini içine alıvermiş.

(...) ADNAN BENK Hasangiller Tank Dursun K.'nın kitapları içinde gerçekten üzerinde durulmaya değer bir eser. Bütün dikkatini dış olaylar, görünüşler üzerinde toplayan Tank Dursun K, bunlar arasında ustaca bir seçme yaparak ele aldığı kişilerin iç hayatını bütün zenginliğiyle bize duyurabiliyor. Bu kitabı sonuna kadar okumadan elden bırakmaya imkân yok.

Bu da özlü sanatın "sıkıcı" sanatla bir tutulduğu bîr çağda, küçümsenmeyecek bir başarı olsa gerek. SEMİH TUĞRUL


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
hasangiller.pdf
hasangiller.epub
hasangiller_all.zip