Halb tüdruk on jumala hea olla - PDF free download eBook

  • Verified: Mon, Oct 25, 2021
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 286

Introduction

On üks üsna tavaline kolhoosialevik, on kartulipõllud ja sealaudad, defitsiit ja koolivormid. See ei ole mingi hellikute mängumaa – on vaja terasest lapsi, et seda kanti tundma õppida. Raamatu...

read more

Details of Halb tüdruk on jumala hea olla

Original Title
Halb tüdruk on jumala hea olla
Edition Format
Paperback
Number of Pages
140 pages
Book Language
Estonian
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Halb tüdruk on jumala hea olla

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

On üks üsna tavaline kolhoosialevik, on kartulipõllud ja sealaudad, defitsiit ja koolivormid. See ei ole mingi hellikute mängumaa – on vaja terasest lapsi, et seda kanti tundma õppida. Raamatu peategelaseks on 11-aastane hakkaja tüdruk, kes koos õe-venna ja naabripoistega mööda Eestimaa kolgast ringi seikleb.

Nii mõnigi kord on käigud metsa ja jõe äärde ohtlikumad, kui asj On üks üsna tavaline kolhoosialevik, on kartulipõllud ja sealaudad, defitsiit ja koolivormid. See ei ole mingi hellikute mängumaa – on vaja terasest lapsi, et seda kanti tundma õppida. Raamatu peategelaseks on 11-aastane hakkaja tüdruk, kes koos õe-venna ja naabripoistega mööda Eestimaa kolgast ringi seikleb.

Nii mõnigi kord on käigud metsa ja jõe äärde ohtlikumad, kui asjaosalised ise taibata oskavad, aga kuna täiskasvanuid parasjagu läheduses pole, saavad lapsed kõik asjad oma naha peal järele proovida. Tasapisi muutuvad julgustükid aga üha uljamaks, nii et pahandused ja sekeldused ei lase ennast kaua oodata! "Halb tüdruk on jumala hea olla" on Kätlin Kaldmaa kolmas lasteraamat, varem on ilmunud "Neli last ja Murka" (2010) ja "Lugu Keegi Eikellegitütre isast" (2012).

Kaldmaa on avaldanud neli luulekogu, mitmeid novelle, nt "Kui poisid tulid", mille eest sai ta Friedebert Tuglase novelliauhinna, ja romaani "Islandil ei ole liblikaid" (2013), mis valiti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali 2013. aasta proosaauhinna nominendiks.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
halb_druk_jumala_olla.pdf
halb_druk_jumala_olla.epub
halb_druk_jumala_olla_all.zip