Černý kámen - PDF free download eBook

  • Verified: Tue, Jul 07, 2020
  • Published: 05.02.2019
  • Views: 72
    • Tags:

Introduction

Robert E. Howard neproslul pouze jako autor hrdinské fantasy, Conana a dalších neohrožených reků, ale patří rovněž k předním představitelům pulpového dobrodružného hororu se silným lovecraftovským...

read more

Details of Černý kámen

Original Title
Černý kámen
Edition Format
Paperback
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Černý kámen

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Robert E. Howard neproslul pouze jako autor hrdinské fantasy, Conana a dalších neohrožených reků, ale patří rovněž k předním představitelům pulpového dobrodružného hororu se silným lovecraftovským zabarvením. Z jeho bohatého díla vybíráme do třetího svazku Klasických děl hororu klíčové texty, které napomáhaly vytvářet mýtus Cthulhu, a vedle nich lze v této knize najít i ně Robert E.

Howard neproslul pouze jako autor hrdinské fantasy, Conana a dalších neohrožených reků, ale patří rovněž k předním představitelům pulpového dobrodružného hororu se silným lovecraftovským zabarvením. Z jeho bohatého díla vybíráme do třetího svazku Klasických děl hororu klíčové texty, které napomáhaly vytvářet mýtus Cthulhu, a vedle nich lze v této knize najít i několik dalších temných povídek s Howardovými oblíbenými okultními badateli, v dobrodružstvích, při nichž stydne krev v žilách. Kdo jsou Obyvatelé podhrobí ve stejnojmenné klaustrofobní povídce?

Co se skrývá pod patnáctou úrovní tajuplných chodeb v odlehlém kopci? Jakým hlasem promlouvá pradávný bůh Enlil ve ztraceném africkém údolí? Odkud se vzaly přízračné Děti noci a co jsou vlastně zač?

Jaká rouhavost se uctívá u bizarního Černého kamene v uherských horách? V čem spočívá Dermodova zhouba na divokém irském pobřeží? Obsah: Obyvatelé podhrobí (Dwellers under the Tomb) Enlilův hlas (The Voice of El-Lil) Děti noci (The Children of the Night) Černý kámen (The Black Stone) Netvor na střeše (The Thing on the Roof) Démon prstenu (The Haunter of the Ring) Dermodova zhouba (Dermod's Bane) Hrob mi nekopejte (Dig Me No Grave) Aššurbanipalův plamen (The Fire of Asshurbanipal) Kobra ve snu (The Cobra in the Dream) Nestvůrný kopytnatec (The Hoofed Thing)


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip