Dank - PDF free download eBook

  • Verified: Sun, Sep 15, 2019
  • Published: 24.01.2019
  • Views: 95

Introduction

Ben Deli Derviş! Bir tekkede oturuyorum. Bir gün biri gelirse, kendime inanacağım.Herkesin bir hikâyesi vardır. Ama herkesin bir anlatıcısı yoktur. Süper olmayan süper kahramanlar, tekkesini terk...

read more

Details of Dank

Original Title
Dank
Edition Format
Paperback
Number of Pages
219 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Ben Deli Derviş! Bir tekkede oturuyorum. Bir gün biri gelirse, kendime inanacağım.

Herkesin bir hikâyesi vardır. Ama herkesin bir anlatıcısı yoktur. Süper olmayan süper kahramanlar, tekkesini terk eden dervişler, bir yıldız tohumunun peşinde ellerini kana bulayanlar, sarı bir tablo için yokuş yukarı koşmasını öğrenenler, tüm şehri etkisi altına alan hissizlik hastalığıyla s Ben Deli Derviş!

Bir tekkede oturuyorum. Bir gün biri gelirse, kendime inanacağım. Herkesin bir hikâyesi vardır.

Ama herkesin bir anlatıcısı yoktur. Süper olmayan süper kahramanlar, tekkesini terk eden dervişler, bir yıldız tohumunun peşinde ellerini kana bulayanlar, sarı bir tablo için yokuş yukarı koşmasını öğrenenler, tüm şehri etkisi altına alan hissizlik hastalığıyla savaşanlar,yastıklarının altına mayın döşeyen aileler,gizli teşkilatlar, patlayan silahlar, patlamayan silahlar, cenaze evleri, mezarlıklar, yiv, set, dank! Sinem Sal hiçbir yerde yayımlanmamış öyküleriyle karşınızda.

Şimdi elinizdeki uyku haplarını yavaşça komodinin üstüne bırakın! Merkeze girerken kardeşime el sallamıştım. Hastaları düzene sokuyordu.

Henüz Toza Soranlar ekibine katılmamıştı. Ona ve hastalara baktım. Bakmaya ihtiyacım vardı.

Etrafımdaki her şey o kadar hareket ediyordu ki benim hiç kıpırdamadan anlamaya ihtiyacım vardı. Anladığımda bir şey hissetmeye ihtiyacım vardı. Bu halime alışmamaya ihtiyacım vardı.

Bu çağa Hissizlik Çağı dediler, ama bence bu çağ Hırıltı Çağı. Hepimizin içinden bir ses geliyor, yaşadığına dair. Anlamı yok.

Bu çağ, kesinlikle Hırıltı Çağı...


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
dank.pdf
dank.epub
dank_all.zip