Děti boží - PDF free download eBook

  • Verified: Thu, Nov 21, 2019
  • Published: 04.02.2019
  • Views: 41
    • Tags:

Introduction

Pé jako Personne, Nikdo. Anglicky Nobody. Ale všichni mu tu říkají Frantíku.Nebo Newyorčane. Hlavní hrdina románu Děti boží se ocitá na mexicko-americké hranici, která je tichým svědkem únosů...

read more

Details of Děti boží

Original Title
Děti boží
Number of Pages
296 pages
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Pé jako Personne, Nikdo. Anglicky Nobody. Ale všichni mu tu říkají Frantíku.

Nebo Newyorčane. Hlavní hrdina románu Děti boží se ocitá na mexicko-americké hranici, která je tichým svědkem únosů malých chlapců. Nesnesitelné lepkavé horko, smrad mexického vězení, pachuť strachu a hrůza vás sevřou a pustí až na poslední stránce knihy.

David Hidden pokračuje v nastoupené cestě. Pé jako Personne, Nikdo. Anglicky Nobody.

Ale všichni mu tu říkají Frantíku. Nebo Newyorčane. Hlavní hrdina románu Děti boží se ocitá na mexicko-americké hranici, která je tichým svědkem únosů malých chlapců.

Nesnesitelné lepkavé horko, smrad mexického vězení, pachuť strachu a hrůza vás sevřou a pustí až na poslední stránce knihy. David Hidden pokračuje v nastoupené cestě. S minimem odboček, uvěřitelně vykreslenými charaktery, v chandlerovském stylu a s lehkou ironií dokáže strhnout, i když sloveso „strhnout" je v jeho případě jen velmi slabým odvarem skutečnosti.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip