Czarne światło - PDF free download eBook

  • Verified: Thu, Aug 22, 2019
  • Published: 01.02.2019
  • Views: 30
    • Tags:

Introduction

Każde małe miasteczko skrywa swoje mroczne tajemnice. Mario Ybl powraca. Przed złożeniem ciała do grobu ktoś je związał w kostkach.Grubym sznurem. Tam, gdzie kiedyś biło serce, teraz tkwiły kawałki...

read more

Details of Czarne światło

Original Title
Czarne światło
ISBN13
9788380531406
Edition Format
Paperback
Number of Pages
440 pages
Book Language
Polish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Każde małe miasteczko skrywa swoje mroczne tajemnice. Mario Ybl powraca. Przed złożeniem ciała do grobu ktoś je związał w kostkach.

Grubym sznurem. Tam, gdzie kiedyś biło serce, teraz tkwiły kawałki po drewnianym kołku. Zmarły był garbusem i kulał.

Dałbym sobie uciąć obie dłonie, że był wampirem. Tyle udało mi się ustalić, dopóki ktoś nie podpieprzył szkieletu. Podobnie jak Każde małe miasteczko skrywa swoje mroczne tajemnice.

Mario Ybl powraca. Przed złożeniem ciała do grobu ktoś je związał w kostkach. Grubym sznurem.

Tam, gdzie kiedyś biło serce, teraz tkwiły kawałki po drewnianym kołku. Zmarły był garbusem i kulał. Dałbym sobie uciąć obie dłonie, że był wampirem.

Tyle udało mi się ustalić, dopóki ktoś nie podpieprzył szkieletu. Podobnie jak wcześniej czterech innych. To miały być zwykłe wykopaliska w małym miasteczku pod Warszawą.

Archeolodzy odkryli jednak bardzo ciekawe antywampiryczne pochówki. Nie podoba się to proboszczowi, który podburza mieszkańców i oskarża naukowców, twierdząc, że obudzili Złego. A w takiej niewielkiej społeczności ludzie wolą pozostać ze swoimi grzechami w cieniu, niewiele trzeba, by zasiać zamęt i panikę.

Zanim szczątki zostają przebadane, wszystkie odkopane szkielety znikają… Jakby tego było mało, na pobliskim cmentarzu ktoś nocą rozkopuje groby i wypisuje na nich satanistyczne hasła. Podejrzenia mieszkańców padają na tajemniczego chłopaka, Maurycego, który cierpi na rzadką chorobę i musi – jak wampir – unikać światła słonecznego. Gdy ktoś podrzuca na wykopaliska szkielet ze świeżo rozkopanego grobu, okazuje się jednak, że Maurycy zniknął… Profesor Mario Ybl, cyniczny i nieustępliwy geniusz antropologii, który bezbłędnie potrafi wyczytać z kości historię zmarłego, postanawia rozwikłać zagadkę.

Jego chorobliwy lęk przed ciemnością będzie najmniejszym problemem w czasie śledztwa.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
czarne_wiat.pdf
czarne_wiat.epub
czarne_wiat_all.zip