Bruno - PDF free download eBook

  • Verified: Fri, Feb 28, 2020
  • Published: 12.02.2019
  • Views: 42
    • Tags:

Introduction

Romāna galvenais tēls patiesībā ir nevis Bruno, bet gan viņa angļu valodas skolotāja – jaunā, nedrošā praktikante Albīna, kurai privātskola ir pirmā darba pieredze. Tā izrādās šokējoša: gandrīz...

read more

Details of Bruno

Original Title
Bruno
Edition Format
Paperback
Number of Pages
223 pages
Book Language
Latvian
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Bruno

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Romāna galvenais tēls patiesībā ir nevis Bruno, bet gan viņa angļu valodas skolotāja – jaunā, nedrošā praktikante Albīna, kurai privātskola ir pirmā darba pieredze. Tā izrādās šokējoša: gandrīz visi viņas audzēkņi valodu zina vismaz tikpat labi kā skolotāja. Turklāt Albīna ir vientuļniece – viņai nav draugu, arī attiecības ar ģimeni ir savādas: māte nomirusi, laižot meitiņ Romāna galvenais tēls patiesībā ir nevis Bruno, bet gan viņa angļu valodas skolotāja – jaunā, nedrošā praktikante Albīna, kurai privātskola ir pirmā darba pieredze.

Tā izrādās šokējoša: gandrīz visi viņas audzēkņi valodu zina vismaz tikpat labi kā skolotāja. Turklāt Albīna ir vientuļniece – viņai nav draugu, arī attiecības ar ģimeni ir savādas: māte nomirusi, laižot meitiņu pasaulē, un viņa vienmēr jutusies neiederīga un nevajadzīga. Skolā Albīnai atplaukt liek Bruno sacerējumi, savukārt skolas direktors, slēpjot paša pagātnes ēnas, jauno darbinieci pamet saplosīšanai medijiem…


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
bruno.pdf
bruno.epub
bruno_all.zip