Bludisko - PDF free download eBook

  • Verified: Fri, Nov 22, 2019
  • Published: 08.02.2019
  • Views: 48
    • Tags:

Introduction

Policajný vyšetrovateľ Libor žije roky v nefungujúcom manželstve. Deficit lásky rieši povrchnými mileneckými vzplanutiami, a až keď do jeho života nečakane vpadne nespútaná Hana, zažíva vytúžené...

read more

Details of Bludisko

Original Title
Bludisko
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
328 pages
Book Language
Slovak
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Policajný vyšetrovateľ Libor žije roky v nefungujúcom manželstve. Deficit lásky rieši povrchnými mileneckými vzplanutiami, a až keď do jeho života nečakane vpadne nespútaná Hana, zažíva vytúžené šťastie. Čo ak je však jeho osudová žena zapletená do vraždy,ktorú vyšetruje?

Libor sa ocitá v bludisku neistých citov a čeliac zoči-voči temnej minulosti sa zúfalo snaží nájsť cest Policajný vyšetrovateľ Libor žije roky v nefungujúcom manželstve. Deficit lásky rieši povrchnými mileneckými vzplanutiami, a až keď do jeho života nečakane vpadne nespútaná Hana, zažíva vytúžené šťastie. Čo ak je však jeho osudová žena zapletená do vraždy,ktorú vyšetruje?

Libor sa ocitá v bludisku neistých citov a čeliac zoči-voči temnej minulosti sa zúfalo snaží nájsť cestu von.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
bludisko.pdf
bludisko.epub
bludisko_all.zip