Benim Yolum: Terapi Günlükleri - PDF free download eBook

  • Verified: Fri, Nov 15, 2019
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 54

Introduction

Betül ile ilk tanıştığımız gün "Ben aşka inanmam", diye başlamıştı konuşmasına. Bana öyle geliyor ki bu kitap; bir insanın modern şehir hayatının dayattığı kontrolcülükten kurtularak aşka...

read more

Details of Benim Yolum: Terapi Günlükleri

Original Title
Benim Yolum: Terapi Günlükleri
Edition Format
Paperback
Number of Pages
174 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Betül ile ilk tanıştığımız gün "Ben aşka inanmam", diye başlamıştı konuşmasına. Bana öyle geliyor ki bu kitap; bir insanın modern şehir hayatının dayattığı kontrolcülükten kurtularak aşka inanabileceğinin, Allah'ın evreni yönetişindeki mükemmelliğe iman edebileceğinin, kendini keşfedip yaradılış mucizesine akıl erdirdikçe daha üretken ve samimi bir hayat yaşayabileceğinin Betül ile ilk tanıştığımız gün "Ben aşka inanmam", diye başlamıştı konuşmasına. Bana öyle geliyor ki bu kitap; bir insanın modern şehir hayatının dayattığı kontrolcülükten kurtularak aşka inanabileceğinin, Allah'ın evreni yönetişindeki mükemmelliğe iman edebileceğinin, kendini keşfedip yaradılış mucizesine akıl erdirdikçe daha üretken ve samimi bir hayat yaşayabileceğinin ispatı ve ilhamıdır.

Melek Arslanbenzer Psikoterapist-Psikodramatist


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
benim_yolum_terapi_kleri.pdf
benim_yolum_terapi_kleri.epub
benim_yolum_terapi_kleri_all.zip