Bīstamā patiesība - PDF free download eBook

  • Verified: Sun, Apr 05, 2020
  • Published: 06.01.2019
  • Views: 109

Introduction

Makkenna ir vīrietis pašos spēka gados ar visnotaļ nopietnu dzīves pieredzi, jo savulaik bijis iznīcinātāja pilots Līča karā. Tāpēc, lai gan pret savu gribu kļuvis atkal par civilistu, viņa darbs...

read more

Details of Bīstamā patiesība

Original Title
Bīstamā patiesība
Edition Format
Paperback
Number of Pages
383 pages
Book Language
Latvian
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Bīstamā patiesība

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Makkenna ir vīrietis pašos spēka gados ar visnotaļ nopietnu dzīves pieredzi, jo savulaik bijis iznīcinātāja pilots Līča karā. Tāpēc, lai gan pret savu gribu kļuvis atkal par civilistu, viņa darbs saistīts ar trauksmainām un bīstamām situācijām – tagad strādājot ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Maka kaislība ir vientulīgi pārgājieni kalnos, un vienā no tādiem viņš iepazī Makkenna ir vīrietis pašos spēka gados ar visnotaļ nopietnu dzīves pieredzi, jo savulaik bijis iznīcinātāja pilots Līča karā.

Tāpēc, lai gan pret savu gribu kļuvis atkal par civilistu, viņa darbs saistīts ar trauksmainām un bīstamām situācijām – tagad strādājot ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Maka kaislība ir vientulīgi pārgājieni kalnos, un vienā no tādiem viņš iepazīstas ar Džeisonu Donavanu – tādu pašu vienpati. Pēc vairākiem gadiem Makkenna nejauši sastop seno paziņu, taču pavisam neparastos apstākļos – autoavārijā, kurā viņš ir vienīgais cietušais.

Makkenna ir pārliecināts, ka viņam veiksmīgi ir izdevies glābt Donavana dzīvību. Turpretī turpmākie notikumi šķietami liecina par pretējo, bet Makā tie rada urdošas aizdomas. Viņš cenšas noskaidrot, kur gan slēpjas patiesība, un šī pamatotā interese uz savu roku uzsākto izmeklēšanu tuvina robežai, aiz kuras tiek apdraudēta ne tikai viņa dzīvība vien.

Ričarda Ingrema romāns saistoši risina mūžīgo ētisko jautājumu par nejaušībām, kuras bieži vien mūs nostāda izšķirošas izvēles priekšā. Ričards Ingrems (1981), latviešu rakstnieks, kurš jau vairākus gadus dzīvo saulainajā Krētas salā Vidusjūrā, savā jaunajā romānā "Bīstamā patiesība" palicis uzticīgs detektīva elementiem sižetā un stingriem principiem, kurus savā rīcībā īsteno galvenais varonis Roberts Makkenna. Šoreiz darbības vieta ir gleznainā, bet ar dabas skarbumu apveltītā Skotija.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
stam_paties.pdf
stam_paties.epub
stam_paties_all.zip