Šarkos sielos šauksmas - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Jun 06, 2020
  • Published: 22.01.2019
  • Views: 69

Introduction

Grasinimai, pažeminimai, skausmas... Taip gyvenom tarybiniais laikais internatuose. Mušdavo, kas netingėjo, ir ne dėl to, kad esi tik žmogus, o dėl to, kad tu kitoks.Tokių kaip aš buvo šimtai....

read more

Details of Šarkos sielos šauksmas

Original Title
Šarkos sielos šauksmas
Edition Format
Paperback
Number of Pages
200 pages
Book Language
Lithuanian
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Šarkos sielos šauksmas

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Grasinimai, pažeminimai, skausmas... Taip gyvenom tarybiniais laikais internatuose. Mušdavo, kas netingėjo, ir ne dėl to, kad esi tik žmogus, o dėl to, kad tu kitoks.

Tokių kaip aš buvo šimtai. Niekas negalėjo numatyti, kad išėję iš motinų įsčių patirsime smurtą, išdavystes ir patys tapsime smurtautojais, netgi niekšais. Netapome geresni ir gyvendami pas kai kuriuos savana Grasinimai, pažeminimai, skausmas...

Taip gyvenom tarybiniais laikais internatuose. Mušdavo, kas netingėjo, ir ne dėl to, kad esi tik žmogus, o dėl to, kad tu kitoks. Tokių kaip aš buvo šimtai.

Niekas negalėjo numatyti, kad išėję iš motinų įsčių patirsime smurtą, išdavystes ir patys tapsime smurtautojais, netgi niekšais. Netapome geresni ir gyvendami pas kai kuriuos savanaudžius globėjus. Tie patys mes – ūgtelėję niekšeliai – taip pat mylėsime, pavydėsime ir keršysime.

Bet blogi dalykai niekada nesitęsia amžinai, juos nugali jautrių žmonių meilė, ir tik jiems padedant gali pasiekti tai, ko niekada nesitiki.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
arkos_sielos_auksmas.pdf
arkos_sielos_auksmas.epub
arkos_sielos_auksmas_all.zip