Ardievas mežam - PDF free download eBook

  • Verified: Mon, Oct 25, 2021
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 173

Introduction

Pie Kazimira Rancāna smagi ievainots ierodas dēls Donāts, kuru ģimene bija uzskatījusi par pazudušu. Mežabrāļi viņu dēvē par Zibeni. Kādā kaujā no Donāta rokas kritis vietējais čekas...

read more

Details of Ardievas mežam

Original Title
Ardievas mežam
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
432 pages
Book Language
Latvian
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Ardievas mežam

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Pie Kazimira Rancāna smagi ievainots ierodas dēls Donāts, kuru ģimene bija uzskatījusi par pazudušu. Mežabrāļi viņu dēvē par Zibeni. Kādā kaujā no Donāta rokas kritis vietējais čekas priekšnieks.

Pēc dažām nedēļām Kazimira sētā ienāk Krievijā aizklīdušā brāļa dēls, čekas kapteinis Arslans Zatulivitovs. Viņš šurp nosūtīts, lai apspiestu partizānus un sodītu viņu komandieri Pie Kazimira Rancāna smagi ievainots ierodas dēls Donāts, kuru ģimene bija uzskatījusi par pazudušu. Mežabrāļi viņu dēvē par Zibeni.

Kādā kaujā no Donāta rokas kritis vietējais čekas priekšnieks. Pēc dažām nedēļām Kazimira sētā ienāk Krievijā aizklīdušā brāļa dēls, čekas kapteinis Arslans Zatulivitovs. Viņš šurp nosūtīts, lai apspiestu partizānus un sodītu viņu komandieri Zibeni.

Sākas notikumi, kas trakā virpulī ierauj zemniekus, skolotājus, skolēnus. Katram ir savi mērķi, sava izpratne par godu un pienākumu. Virmo kaislības, plaukst kvēla mīlestība, bet līst arī asinis un daudziem uz mūžu jāatstāj dzimtās mājas.

Laiks, kurā vēstures vēji sagriezās virpulī, – gadi, kad sašķēlās latviešu ģimenes, kad ikviens centās paredzēt nākotni un darboties saskaņā ar saviem priekšstatiem par to pat tad, ja tas nozīmēja stāties pretī miesīgam tēvam vai brālim. Laikmetu grieži, kad zināmās vērtības un patiesības šķita zaudējušas nozīmi, kad šķeļot un ārdot nāca jaunā pasaules kārtība. Romānā "Ardievas mežam" aprakstīti notikumi attālā Latgales pagastā skarbajos gados pēc Otrā pasaules kara, kad Latvijas teritorijā vairākus gadus risinājās nežēlīgs pilsoņu karš.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
ardievas.pdf
ardievas.epub
ardievas_all.zip