Aksál - PDF free download eBook

  • Verified: Sun, Apr 05, 2020
  • Published: 07.02.2019
  • Views: 72
    • Tags:

Introduction

Zuzana Cigánová, naša etablovaná autorka, prichádza s novým dielom, ale večnou témou – láskou. Lenže táto je poriadne naruby. Lebo láska, to je príroda v nás.A príroda je najmocnejšia. A robí si,...

read more

Details of Aksál

Original Title
Aksál
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
126 pages
Book Language
Slovak
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Aksál

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Zuzana Cigánová, naša etablovaná autorka, prichádza s novým dielom, ale večnou témou – láskou. Lenže táto je poriadne naruby. Lebo láska, to je príroda v nás.

A príroda je najmocnejšia. A robí si, čo chce. Aj živelné pohromy.

Prvý pohľad, prvý dotyk a vlna cunami zmetie všetko, čo doteraz dávalo zmysel. Pozrieme sa na to očami aktérov známeho, a predsa celkom iného trojuho Zuzana Cigánová, naša etablovaná autorka, prichádza s novým dielom, ale večnou témou – láskou. Lenže táto je poriadne naruby.

Lebo láska, to je príroda v nás. A príroda je najmocnejšia. A robí si, čo chce.

Aj živelné pohromy. Prvý pohľad, prvý dotyk a vlna cunami zmetie všetko, čo doteraz dávalo zmysel. Pozrieme sa na to očami aktérov známeho, a predsa celkom iného trojuholníka.

Lyrický jazyk autorky, obohatený o mnohé podnetné roviny, kde je každá veta myšlienkou, podčiarkuje túto jedinečnú mozaiku ľudských citov a túžení.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip