Kas sugriovė Vilnių - PDF free download eBook

  • Verified: Wed, Dec 11, 2019
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 101

Introduction

Vilniaus senamiestis per karą ir pokariu negrįžtamai prarado didelę savo pastatų dalį. Pasakų miestas virto griuvėsiais. Daugelį metų buvo skelbiama, kad Vilnių sugriovė „hitleriniai...

read more

Details of Kas sugriovė Vilnių

Original Title
Kas sugriovė Vilnių
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
176 pages
Book Language
Lithuanian
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Vilniaus senamiestis per karą ir pokariu negrįžtamai prarado didelę savo pastatų dalį. Pasakų miestas virto griuvėsiais. Daugelį metų buvo skelbiama, kad Vilnių sugriovė „hitleriniai grobikai".

Ar tai tiesa? Archyvams pravėrus duris, atsirado galimybė sužinoti tikruosius miesto sugriovimo kaltininkus, o daugelį metų slėpta tiesa išlindo kaip yla iš maišo. Vienu sakiniu ją Vilniaus senamiestis per karą ir pokariu negrįžtamai prarado didelę savo pastatų dalį.

Pasakų miestas virto griuvėsiais. Daugelį metų buvo skelbiama, kad Vilnių sugriovė „hitleriniai grobikai". Ar tai tiesa?

Archyvams pravėrus duris, atsirado galimybė sužinoti tikruosius miesto sugriovimo kaltininkus, o daugelį metų slėpta tiesa išlindo kaip yla iš maišo. Vienu sakiniu ją galėtų apibūdinti posakis – vagie, kepurė dega! Būtent kas daugiausia šūkavo, tas ir griovė.

Knygoje, remiantis dokumentais, fotografijomis, aeronuotraukomis, žemėlapiais, žingsnis po žingsnio nagrinėjama atskirų pastatų ir kvartalų istorija bei jų dingimo priežastys. Serija „Vilnius liepsnose"


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip