Bir Genç Kızın Uyuşturucu Günlüğü - PDF free download eBook

  • Verified: Sun, Feb 28, 2021
  • Published: 06.01.2019
  • Views: 350

Introduction

Alice herhangi biri olabilir... Tanıdığınız biri olabilir... Alice uyuşturucu kullanıyor...On beş yaşında, beyaz, orta sınıf bir ailenin kızı olan Alice, son derece sıradan ve iyi bir kız. Dersleri...

read more

Details of Bir Genç Kızın Uyuşturucu Günlüğü

Original Title
Bir Genç Kızın Uyuşturucu Günlüğü
Edition Format
Paperback
Number of Pages
200 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Bir Genç Kızın Uyuşturucu Günlüğü

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Alice herhangi biri olabilir... Tanıdığınız biri olabilir... Alice uyuşturucu kullanıyor...

On beş yaşında, beyaz, orta sınıf bir ailenin kızı olan Alice, son derece sıradan ve iyi bir kız. Dersleri iyi. Bir gün evlenip bir aile kurmayı hayal ediyor.

Ama fark etmeden hayatına giren uyuşturucu Alice için dünyayı önce daha yaşanılır, daha dayanılır bir hale getirirken, genç kız Alice herhangi biri olabilir... Tanıdığınız biri olabilir... Alice uyuşturucu kullanıyor...

On beş yaşında, beyaz, orta sınıf bir ailenin kızı olan Alice, son derece sıradan ve iyi bir kız. Dersleri iyi. Bir gün evlenip bir aile kurmayı hayal ediyor.

Ama fark etmeden hayatına giren uyuşturucu Alice için dünyayı önce daha yaşanılır, daha dayanılır bir hale getirirken, genç kız çok geçmeden hiç peşini bırakmayacak bir belaya bulaştığını anlıyor. Alice'in hayatı bir daha asla aynı olmayacak. Anne ve babası değişiklikleri fark ediyor ama neler olup bittiğini anlamıyorlar.

Ona yardım edemiyorlar. Alice'in üzücü bağımlılık macerasını anlattığı günlüğü bir ergenin hassas ve yönlendirilmeye açık duygularını anlamalarında yetişkinlere yardımcı olacak.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip