Harita Koruyucuları - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Nov 27, 2021
  • Published: 10.01.2019
  • Views: 194

Introduction

Harita Koruyucuları, gerçekten de bizim bugünümüze, dünden gelen bir anlatı. Dünden geliyor ama dünü, bugünü ve yarını bir bütün olarak algılatıyor. Mimar Sinan'ın bir yapısındaki kitabeyle...

read more

Details of Harita Koruyucuları

Original Title
Harita Koruyucuları
Edition Format
Paperback
Number of Pages
224 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Harita Koruyucuları

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Harita Koruyucuları, gerçekten de bizim bugünümüze, dünden gelen bir anlatı. Dünden geliyor ama dünü, bugünü ve yarını bir bütün olarak algılatıyor. Mimar Sinan'ın bir yapısındaki kitabeyle bir anda zaman birleşiyor.

Oldukça akıcı bir dille yazan Esra Bahadır Cesar, bu ilk romanıyla bize daha nice güzel anlatının müjdesini veriyor. Genç kuşaklarımıza, eskimeyen, pörsümeyen, Harita Koruyucuları, gerçekten de bizim bugünümüze, dünden gelen bir anlatı. Dünden geliyor ama dünü, bugünü ve yarını bir bütün olarak algılatıyor.

Mimar Sinan'ın bir yapısındaki kitabeyle bir anda zaman birleşiyor. Oldukça akıcı bir dille yazan Esra Bahadır Cesar, bu ilk romanıyla bize daha nice güzel anlatının müjdesini veriyor. Genç kuşaklarımıza, eskimeyen, pörsümeyen, solmayan evrensel insanî değerleri anlatmanın belki de en doğal ve en etkin yolu böylesi bir dil ve kurgu olsa gerek.

Genellikle ilk romanlar otobiyografiktir. Ama Cesar, bu kuralı da büyük oranda aşarak, edebî birikimini ve manevî zenginliğini yalın bir anlatımla bize yansıtabiliyor. Bu güzel misafirin evimize, gönlümüze ve dilimize konuk olması çok sevindirici.

Cesar'ın fantastik anlatıma duyduğu ilgi, anlatıya ayrı bir nitelik kazandırıyor. Edebiyatımız adına bu misafire hoş geldin, diyorum... Edebiyatımız adına bu misafire hoş geldin, diyorum...


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip