Hallo, Komsos! Palju õnne! - PDF free download eBook

  • Verified: Sat, Dec 07, 2019
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 78

Introduction

"Mis on õnn? On see tunne või on see tunnetamatu? Tuleb seda otsida või olen ma lihtsalt pime?Tunnen seda mina või ma ise olengi see tunne? Raamat "Hallo, Kosmos! Palju õnne" kingib...

read more

Details of Hallo, Komsos! Palju õnne!

Original Title
Hallo, Komsos! Palju õnne!
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
192 pages
Book Language
Estonian
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

"Mis on õnn? On see tunne või on see tunnetamatu? Tuleb seda otsida või olen ma lihtsalt pime?

Tunnen seda mina või ma ise olengi see tunne? Raamat "Hallo, Kosmos! Palju õnne" kingib Sulle hetke mõtisklemiseks selle üle, mis võiks olla õnn, kuidas seda ära tunda ja kuidas õnnelik olla.

Õnneks ei pea Sa õnne otsima üksi. Seda aitavad Sinuga koos lahti mõtestada kümned planeet "Mis on õnn? On see tunne või on see tunnetamatu?

Tuleb seda otsida või olen ma lihtsalt pime? Tunnen seda mina või ma ise olengi see tunne? Raamat "Hallo, Kosmos!

Palju õnne" kingib Sulle hetke mõtisklemiseks selle üle, mis võiks olla õnn, kuidas seda ära tunda ja kuidas õnnelik olla. Õnneks ei pea Sa õnne otsima üksi. Seda aitavad Sinuga koos lahti mõtestada kümned planeet Maa kodanikud erinevatelt eluradadelt, kes jagavad Sinuga oma tõekspidamisi, taipamisi ning oma isiklikke õnne valemeid.

Inimesi, kes siin raamatus Sinuga kohtuvad, ühendab peale praeguses maailmas eksisteerimise veel tõik, et ühel hetkel oma rännaku jooksul on neil kõigil avanenud võimalus peatuda Rahvusringhäälingu raadiomajas, et jagada omi mõtteid ja visioone Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!". Soovin Sulle valgustavaid lugemiselamusi ja palju õnne igaks päevaks, tunniks ja sekundiks Sinu elus!"


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip