Kavaklıkoz Hanı'nda Bir Vaka - PDF free download eBook

  • Verified: Thu, Dec 12, 2019
  • Published: 07.02.2019
  • Views: 68
    • Tags:

Introduction

"Bizi korkutacağından emin olduğumuz çok az canavar vardır". -Andre Gide- Türk Edebiyatının özgün ve ayrıksı seslerinden olan Kenan Hulisi'nin az bilinen bir yönü yansıyor bu...

read more

Details of Kavaklıkoz Hanı'nda Bir Vaka

Original Title
Kavaklıkoz Hanı'nda Bir Vaka
Number of Pages
32 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

"Bizi korkutacağından emin olduğumuz çok az canavar vardır". -Andre Gide- Türk Edebiyatının özgün ve ayrıksı seslerinden olan Kenan Hulisi'nin az bilinen bir yönü yansıyor bu hikâyelere. Büyük ustaları bile kıskandıracak kadar kendi sesini bulmuş ve bu seste tedirginliğin ve gerilimin yanı sıra hayal gücünün de sınırlarını zorlayan dünyasını yansıtan metinler bunlar.

Sait Fa "Bizi korkutacağından emin olduğumuz çok az canavar vardır". -Andre Gide- Türk Edebiyatının özgün ve ayrıksı seslerinden olan Kenan Hulisi'nin az bilinen bir yönü yansıyor bu hikâyelere. Büyük ustaları bile kıskandıracak kadar kendi sesini bulmuş ve bu seste tedirginliğin ve gerilimin yanı sıra hayal gücünün de sınırlarını zorlayan dünyasını yansıtan metinler bunlar.

Sait Faik'in 'Harikulade récit ve nesirler yazdı, yazacak' diyerek övdüğü Kenan Hulisi'ye saygıyla.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip