Kendi Ülkesinde Kuşatılan Ordu: Türk Silahlı Kuvvetleri - PDF free download eBook

  • Verified: Thu, Oct 01, 2020
  • Published: 09.02.2019
  • Views: 177
    • Tags:

Introduction

Kendi Ülkesinde Kuşatılan Ordu - Türk Silahlı Kuvvetleri - Ümit Özdağ ABD'nin 2003 yılında Süleymaniye'de bulunan Türk Özel Kuvvetleri'ne yönelik düzenlemiş olduğu çuval...

read more

Details of Kendi Ülkesinde Kuşatılan Ordu: Türk Silahlı Kuvvetleri

Original Title
Kendi Ülkesinde Kuşatılan Ordu: Türk Silahlı Kuvvetleri
ISBN13
9786054125982
First Published
2013 year
Edition Format
Paperback
Number of Pages
303 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Kendi Ülkesinde Kuşatılan Ordu: Türk Silahlı Kuvvetleri

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

Some brief overview of this book

Kendi Ülkesinde Kuşatılan Ordu - Türk Silahlı Kuvvetleri - Ümit Özdağ ABD'nin 2003 yılında Süleymaniye'de bulunan Türk Özel Kuvvetleri'ne yönelik düzenlemiş olduğu çuval operasyonuyla başlayan süreç, ülke kamuoyunda gün geçtikçe artan; Türk Ordusu'nu kendi milletinin gözünde yıpratmaya yönelik psikolojik savaşa ve 21.Yüzyılın Savaşı olan Enformasyon Savaşına dönüşmüş durum Kendi Ülkesinde Kuşatılan Ordu - Türk Silahlı Kuvvetleri - Ümit Özdağ ABD'nin 2003 yılında Süleymaniye'de bulunan Türk Özel Kuvvetleri'ne yönelik düzenlemiş olduğu çuval operasyonuyla başlayan süreç, ülke kamuoyunda gün geçtikçe artan; Türk Ordusu'nu kendi milletinin gözünde yıpratmaya yönelik psikolojik savaşa ve 21.Yüzyılın Savaşı olan Enformasyon Savaşına dönüşmüş durumdadır. Bu süreç öyle bir hal almıştır ki Terörle mücadele eden subaylar terör örgütü üyesi olmakla yargılanmakta, (e.)Genel Kurmay Başkanı terör örgütü lideri olarak yargılanarak ömür boyu hapse mahkum edilmektedir. Bu arada silahsız 33 erin şehit olmasından sorumlu "Parmaksız Zeki" kod adlı Pkk'lı terörist ise bu yargılamaların bir kısmında gizli tanıklık yapmaktadır.

Peki ne oldu da durum bu hale geldi? İşte bu kitabın konusu hem tarih içinde Türk Silahlı Kuvvetlerini anlamak hem TSK'nın karşı karşıya olduğu görevleri tahlil etmek, hem de yaşanan sürecin nedenlerini ve TSK'nın bu süreçte yaptığı hataları tahlil etmeyi hedeflemektedir. · TÜRK ORDUSUNA YÖNELİK ABD ORDUSU'NDAN GELEN ELEŞTİRİLER · AB SÜRECİNDE TSK'NIN KONUMU VE DÖNÜŞÜMÜ · TSK'NIN TASFİYE EDİLME SÜRECİ VE TSK'YA KARŞI YÜRÜTÜLEN ENFORMASYON SAVAŞI · MİLLİ ORDUDAN, PROFESYONEL ORDUYA GEÇİŞ.

· TSK-GLADİO İLİŞKİSİ ! · ÖZEL HARP DAİRESİ İLGİLİ İDDİALAR… · TÜRK ORDUSU PKK'YI NASIL YENDİ? · ASKERİ CASUSLUK VE ŞANTAJ DAVALARININ MANEVİ SONUÇLARI.

· DOĞU AKDENİZ'DE, DENİZ VE HAVA KUVVETLERİ'Nİ ZAYIF BIRAKARAK KİMLER NEYİ HEDEFLİYOR? · JANDARMANIN SİVİLLEŞTİRİLMESİ NE DEMEKTİR? · DÜNYADA SİVİLLEŞEN JANDARMA ÖRNEĞİ VAR MIDIR?

· TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ NEREDE HATA YAPTI? !


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip