İyi Bir Psikopatın Yaşam Klavuzu - PDF free download eBook

  • Verified: Fri, Dec 13, 2019
  • Published: 24.01.2019
  • Views: 86

Introduction

Bakış açınızı ve hayatınızı nasıl değiştirebileceğinizi gösteren 30'dan fazla örnek... Bir MÜLAKATIN iyi geçmesini mi istiyorsunuz? Amacınız bir ilk BULUŞMADA karşı tarafı etkilemek...

read more

Details of İyi Bir Psikopatın Yaşam Klavuzu

Original Title
İyi Bir Psikopatın Yaşam Klavuzu
Edition Format
Paperback
Number of Pages
232 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

Some brief overview of this book

Bakış açınızı ve hayatınızı nasıl değiştirebileceğinizi gösteren 30'dan fazla örnek... Bir MÜLAKATIN iyi geçmesini mi istiyorsunuz? Amacınız bir ilk BULUŞMADA karşı tarafı etkilemek mi?

KAZANCINIZI artırmaya mı çalışıyorsunuz? Eminiz ki biraz PSİKOPAT olmanın bütün bunlara faydası olabileceği aklınızın ucundan bile geçmemiştir. Dr. Kevin Dutton yıllarını psikopatları incelemeye Bakış açınızı ve hayatınızı nasıl değiştirebileceğinizi gösteren 30'dan fazla örnek...

Bir MÜLAKATIN iyi geçmesini mi istiyorsunuz? Amacınız bir ilk BULUŞMADA karşı tarafı etkilemek mi? KAZANCINIZI artırmaya mı çalışıyorsunuz?

Eminiz ki biraz PSİKOPAT olmanın bütün bunlara faydası olabileceği aklınızın ucundan bile geçmemiştir. Dr. Kevin Dutton yıllarını psikopatları incelemeye vermiş bir doktor. Son hastalarından biri ise SAS komandolarından Andy McNab.

Andy biraz değişik biri... O, İYİ bir PSİKOPAT. Kararlılık, laf dinlemezlik ve korkusuzluk gibi özelliklerini daha iyi biri ve daha iyi bir hayata sahip olmak için kullanıyor.

Bu ikili bildiklerini bir araya getirerek YEDİ ÖLÜMCÜL TAKTİK kurallarını yazıyorlar. Yani sizi daha başarılı bir hayata taşıyacak birtakım "psikopatça" ipuçları. Artık teorilerini test etmenin zamanı geldi.

İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu mutlu bir yaşam ve iyi bir kariyerde size yol gösterecek çok eğlenceli bir kitap.


All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip